Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Rosalie Hale

Go down 
+7
swetim
Miss_Smiley
alibi
Spunk*Ransom
Dess_alice
0.o
Люси Блек
11 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeНед Май 03, 2009 10:57 pm

Розали Хейл Кълън


Rosalie Hale Rosalie-Hale-twilight-series-4126461-198-228


Розали Лилиан Хейл е родена през 1915г. в Рочестър, Ню Йорк.Още като човек тя била изключително красива с буините си златисти къдрици и очите прилични на виолетки.Семейството й било над средната класа,така че на Розали не би трябвало да й липсва нищо.След навършване на дванадесет години,където и да отидела събирала погледите на всички.Искала огромна сватва и всички в града да се захласват по красотата и пищността й.Алчността на родителите й я превърнали в материалистка.
"Исках голяма къща с елегантно обзавеждане, която някой друг да чисти и модерна кухня, в която друг да готви..."
След време нейна много близка приятелка,Вера,се омъжва,а година по-късно ражда момченце.Красиво малко момче с трапчинки и къдрава черна коса. Това бил първият път,когато Розали завидяла на някого.Роузи копнеела за малко сладко бебче,голяма къща и любящ съпруг,който да я целува,след като се прибере от работа.Но в Рочестър живеело едно кралско семейство,Кинг,което притежавало банката,в която работел бащата на Розали.Наложило се Роуз да посети баща си в банката и тогава Ройс Кинг Втори я зърнал за първи път.Още същата вечер Ройс изпраща рози на Розали.Така родителите на Розали били щастливи,че Ройс е умерен в изразяването на чувствата си,а самата Роуз се радвала на това,че Ройс е всичко,за което си е мечтала.Така те се сгодили два месеца по-късно.Всичко предвещавало пищна сватба.
След посещение при приятелката си,Вера,Розали тръгва сама по тъмните и студени улици на Рочестър.Група мъже под счупена улична лапма, смеещи се прекалено силно. Пияни. Тогава някой извиква името й - "Рози".Беше Ройс и някои негови приятели.Те я заяждат с пиянските си подсвирквания и простащини.„Покажи му как Изглеждаш, Рози!”- заповядва Ройс,разкъсвайки якето й.Гаврят се с нея.Сваляйки шапката й той оскубва кичури от косата й.Тя заплакала,а Ройс се наслаждавал на болката й,вместо да я защитава.Те я оставили на улицата,мислейки че е мъртва.Изтощена и в мъки Розали лежала на земята,чакайки смъртта.Тогава Карлайл я намерил и спасил.Тя никога не била харесвала доктор Кълън и жена му,както и брат й,за какъвто се представял Едуард.Тя била разстроена,че са по-красиви от нея.Скоро,след като е превърната във вампир,тя си отмъщава на Ройс и приятелите му,но без да вкусва кръвта им.Няколко години след превръщането си,докато била на лов намира Емет,който бил нападнат и почти разкъсан от мечки.Когато се приближила до него,тя съзряла в него нещо от новороденото бебе на приятелката си Вера,за това го взела на ръце и го носила повече от сто мили до Апалачия,където били Кълънови.Розали помолила Каплайл да спаси Емет като го превърне във вампир.Оттогава Емет е спътникът на Розали.Те са най-големите от семейство Кълън.
Върнете се в началото Go down
0.o
Старши фенпир
Старши фенпир
0.o


Брой мнения : 34
Join date : 06.05.2009

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:56 am

Значи в първата книга Розали направо си мрази Бела,завижда й
че е човек! Когато Роуз била човек,имала прекрасен живот! Тъкмо щяла да
се жени за младеж от кралско семейство и хоп...умира/Е,не точно :) /
Била е неземна хубавица,всички въздишали след нея/момчета де,а може и някое момиче :) /Вампирския й живот не й харесва,затова и завижда на Бела,затова и не
иска Бела да се превръща.Другото е,че Роуз винаги е искала
дете.Завиждала на приятелката си,че си има сладко синче и тя
искала.Но,явно съдбата не и предоставила това...станала
вампир!Ех..колко гадно за горката Роуз!Но идва Емет и всичко за нея
става по-прилично,освен че...пак няма как да си има дете! Когато в
Elipse разказва на Бела своята история всички виждаме колко
несправедлив е живота към Роуз.Да,държи се гадно с Бела,какво да се
прави-завист! Ама русата си има своите причини да не харесва Бела! За
Розали Бела се държи глупаво,като иска Едуард да и отнеме живота.Според
Роуз това ще е една много голяма грешка!И то отчасти е така...Така че
Розали не е лоша,има си добри основания да се държи гадно с Бела.А и тя
се държи гадно с нея само в Twilight и малко от New Moon! Хаиде
сега..Бела ще го преодолее! ;)
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:53 am

Розали е много силна,красива и интересна.Определено я харесвам повече от Бела и поне на мен ми харесва как се държи тя с нея.Мисли трезво,не е лошо. :)
Върнете се в началото Go down
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:14 pm

Лично много я харесвам..Някак си има нещо магическо в нея..
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeСря Май 06, 2009 11:35 pm

Харесва ми характерът и,пък и си приличаме по това,че мразим Бела. :)
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:41 pm

Розали геройнята е уникална.Обожавам я просто е идеала ми за жена всяко момиче би трябвало да иска да е като нея.Харесвах я в 1 книга защото мразеше Бела и аз също я мразя.Но като видях актрисата която я играе и щях да падна от стола.Не ми харесва актрисата,но геройнята е невероятна.
Върнете се в началото Go down
swetim
Фенпирче
Фенпирче
swetim


Брой мнения : 8
Join date : 06.05.2009

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:39 am

ne mi xaresva 4ak tolkova Rolling Eyes ama za6to vsi4ki mrazite bella Evil or Very Mad tq si e mnogo gotina :D: az xaresvam rob(predpolagam 4e vsi4ki :) ) no zamislete se za6to ne se ysmixva tolkova 4esto i za6to se durji gadno ponqkoga Exclamation vsi4ki xaresvat rob i kato fenkite zapo4nat da vikat po nego Embarassed a za kristen nikoi,no tq e zvezda zaedno s rob :D: ako nqkoi e na neino mqsto 6e e vi e mnogo gadno kato nikoi ne vi xaresva nali Cry tova si e moe mnenie flower
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeПет Май 08, 2009 3:38 am

Розали е изключително красива, но с по-голямо самочувствие от нужното. Чела съм само "Здрач" и "Новолуние", но доколкото знам в последните две книги героинята се променя. Освен това е ясно защо се държи с Бела по такъв пренебрежителен начин: "Тя(Бела) е заплаха за цялото сем." ...Донякъде разбирам Розали, но все пак засега героинята не ми се е харесала особено. Иначе актрисата е мн яка. Филмите с нейно участие са мн добри! {*}
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
TwilighhT
Старши фенпир
Старши фенпир
TwilighhT


Брой мнения : 68
Join date : 08.05.2009

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeПет Май 08, 2009 4:43 am

Само ще кажа ,че е перфектна! geek
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeНед Май 10, 2009 10:24 pm

Въй Розали. Отврат. Добре готина ена външен вид и това как е спасила Емет и т.н е яко, ама хич не я харесвам. Дяволче
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:21 pm

За разлика от повечето аз няма да кажа, че не я харесвам, само защото тя не харесва Бела.В Розали ми харесва това, че отстоява мнението си, отстоява на своето и държи на принципите си.Вярно, можеше да не е толкова груба, но все пак и на вас някой да ви обърне малко или много живота наопаки (Бела й го обърна малко или много...волтурите, Виктория и Джеймс) нямаше да сте толкова позитивно настроени към този някой.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Rosalie Hale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Rosalie Hale
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Jasper Hale :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: