Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имате ли прякор ? - Споделете

Go down 
+7
Spunk*Ransom
Jasper.like.fire
Danito0o
sladko_neponosima
vallis_lacrimarum
BLooDyKiSs
Just_Crazy_Girl
11 posters
АвторСъобщение
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:22 pm

Е кажете
Аз имам много - Палечка, Мъник, Раличка Малечка Палечка, Лудост(това изобщо не ми харесва) а и Деад Метълка
Майка ми казва Слънчице а баща ми Запетайке


Последната промяна е направена от Just_Crazy_Girl на Пон Май 11, 2009 12:05 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeПон Май 11, 2009 12:01 am

Оха... моите кви са... :D Малумни
Така... приятелите и г-жите ми от уроците ми казват Сиси, а тие от даскало Силве, ама аз си предпочтам Сиси. :cute: Майка ми ми вика маймунке, диваколе (как го е излмислила... :O.o: ) Баща ми ми вика (т'ва май се превърна в прякор):Ставай от компютъра. :D :D :D Моят тате ми е измилил още: вампирясалото, вямпирченцето ми, метълче, разхвърляното и такива производни. :D А да и като ми викнат Силвиоооо, откачам, убивам за т'ва, предопреждавам ви с чисто добри чувства. Дори наще получават от смъртоностните ми погледи тога, е не мога да им скоча я. :D Ама аз си държа на Сиси. :D НЕ споменавах... тъпите момчета от даскало ми викат КОН :O.o: и представяте ли, че съм била висока, само 1,68.Друг въпрос е, че те са ниски. :D И, че съм била с брекети...Майко мила... се едно, че ще ги нося цял живот. :D Razz Ох айде стига, че отклоних от темата.
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeПон Май 11, 2009 3:16 am

додо,десс,куку,ей странната,десо,черната деса,лудооо абе много са :D: даже и Десислива
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeСря Май 13, 2009 11:59 pm

Десолина, Деска-Перифеска, и понякога леля ми и приятелят й ме наричат Нане.
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 3:17 am

Заради правата ми коса ми дойде прякор - дакел Дани...странна работа, а? :D:
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Jasper.like.fire
Старши фенпир
Старши фенпир
Jasper.like.fire


Брой мнения : 27
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 5:10 am

Хриссс,Хриси,Христук,Хрисутке,Християнке,Хриске,Хрисе,Хрисенце и такива Laughing
Върнете се в началото Go down
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:11 pm

Спънк =)
Върнете се в началото Go down
Criss_Valentine
Старши фенпир
Старши фенпир
Criss_Valentine


Брой мнения : 50
Join date : 06.05.2009
Age : 33
Местожителство : Jenova

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:08 pm

Почти всички ме наричат Крис,има 2,3 които ми казват сведжи пхах,мечко,маимуно и тва са май..
Върнете се в началото Go down
0.o
Старши фенпир
Старши фенпир
0.o


Брой мнения : 34
Join date : 06.05.2009

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeНед Май 24, 2009 4:02 am

Ив или Кобс! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Silence
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Silence


Брой мнения : 14
Join date : 06.05.2009
Местожителство : В нас ^^

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeПон Май 25, 2009 10:24 pm

Всички от класа ми викат "Дребен" иии не само от класа,а има и такива дето ми викат Ел майка ми пък ми вика Йори и направо откачам като ми го кажеееее
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitimeПон Окт 05, 2009 6:53 pm

майка ми ме нарича: Деси или дребен..но тате почти винаги: Десита,Десита Кармелита и др.. Laughing моя съученичка пък: душко.. tongue
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sponsored content





Имате ли прякор ? - Споделете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли прякор ? - Споделете   Имате ли прякор ? - Споделете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли прякор ? - Споделете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ако бяхте вампир каква дарба бихте искали да имате

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Общи приказки-
Идете на: