Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Emmett Cullen

Go down 
+9
Danito0o
swetim
Miss_Smiley
lady_cullen
alibi
Spunk*Ransom
Sweet_Alice
0.o
Люси Блек
13 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeНед Май 03, 2009 7:27 pm

Емет Кълън


Emmett Cullen 348587_res2_EmmettCullen


Емет Кълън е осиновен от Карлайл и Есме Кълън.Съпруг е на Розали и брат на Едуард,Джаспър и Алис.Висок,едър,много мусколест и най-страшният за много хора.Той е най-силният от семейство Кълън,това е неговата дарба - сила.Той има чуплива тъмна коса и златисти очи,присъщи на всички членове на семейство Кълън.Емет има навика да се шегува с всички.Не отказва на предизвикателства за бой.

Емет МакКарти е бил на 20 години и живеел в Гатлинбърг,Тенеси,когато през 1935 година,той е нападнат от мечки.Нараняванията му били много тежки,но той бил намерен от Розали,която ловувала наблизо.Той й напомнил за детето на най-близката си приятелка,което имало същите къдрици и невинно излъчване.Розали го носила повече от сто мили до Апалачия,където се намирал Карлайл.Розали помолила Карлайл да спаси хивота му като го превърне във вампир.И така Емет се присъединил към семейство Кълън,но отначало имал проблеми с привикването към животинската кръв.Отначало Емет е предпазлив спрямо Бела,но скоро започва да я харесва.Често я подкача заради нейната непохватност и постоянното й изчервяване.Когато Изабела поставя въпроса за превръщането си във вампир пред Кълънови,Емет гласъва "за",въпреки,че половинката му е против.А след сватбата на Едуард и Бела,Емет прави шеговити намеци за сексуалния им живот,докато тя не го накара да млъкне,когато го побеждава на канадска борба.
Върнете се в началото Go down
0.o
Старши фенпир
Старши фенпир
0.o


Брой мнения : 34
Join date : 06.05.2009

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:53 am

Хм..Емет! От цялото семейсво Кълън той най-малко ми прави
впечатление..Не си го представях така,и може би външният му вид не е
оправдал очакванията ми.Не разбирам какво толкова му харесват всички?!..Както
и да е! Моето мнение за него е,че не е особено привлекателен,а за
актьора нямам мнение,защото той не е казал и дума във филма!
...
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:38 pm

Моето мнение е различно.Аз много си го обичам и Емет,и Келан.Много е забавен,харесвам характера му иии...абе не мога да обесня,просто ми харесва.А това ,че във филма не е казал много, не е виновен той.Все пак всичко се върти около Бела и Ед,но той е характеризиран чрез действията си във филма и съответно във книгите също,отношението на Бела и Ед към него също дава добра представа.
А за Келан мога да кажа,че много прилича на Емет,поне от интервютата това става ясно.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:09 pm

Evil_Girl написа:
Хм..Емет! От цялото семейсво Кълън той най-малко ми прави
впечатление..Не си го представях така,и може би външният му вид не е
оправдал очакванията ми.Не разбирам какво толкова му харесват всички?!..Както
и да е! Моето мнение за него е,че не е особено привлекателен,а за
актьора нямам мнение,защото той не е казал и дума във филма!
...

Абсолютно точно! ..Някак Келан не ми харесва..Не е за тази роля.Имах друга представа за Емет.Макар ,че героят е много забавен и очаквах нещо повече.. "Пак ли падна Бела?" Laughing
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 4:11 am

Харесва ми.. :) ама не ми е сред любимите
Върнете се в началото Go down
lady_cullen

lady_cullen


Брой мнения : 4
Join date : 06.05.2009

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 4:09 pm

еми на мен ми е някъв забавен още от книгата ми хареса
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:34 pm

Харесва ми голям сладур е много си ми харесва един от любимите ми актьори и герой в книгата
Върнете се в началото Go down
swetim
Фенпирче
Фенпирче
swetim


Брой мнения : 8
Join date : 06.05.2009

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:50 am

mnogo e gotin i zabaven :D:
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeПет Май 08, 2009 3:21 am

Емет е твърде малко описан в книгите, присъства малко и във филма...той е един от най-непознатите ни герои(заедно с Джаспър). Въпреки това обаче на мен ми харесва. Той е мн забавен. Не познавам героя на Стефани особено добре, но въпреки всичко без него поредицата ще ми е по-скучна.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 5:09 pm

по профила ми можете да разберете, че много ме кефи! :D: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:31 pm

Обожавам го!!! :inlove: Сърца Винаги адски много ме е разсмивал! А като прочетох четвъртата книга е нямало момент в, който да на не му съм се хилела! С две думи: ОБОЖАВАМ ГО!!!
Осмен че е ГОЛЯМ сладур понякога прави едни изцепки, които ме убиват от смях.
А актьора е наистина много готин! Вписва ми се в представите на Емет. Дано продължи да е така!
Върнете се в началото Go down
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 12:08 am

Симпатичен е.Харесва ми как се шегува, харесва ми, че винаги е готов за нещо предизвикателно.
Хубав персонаж е.
Върнете се в началото Go down
Kpucu
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Kpucu


Брой мнения : 10
Join date : 26.01.2010
Age : 32
Местожителство : in my weird world

Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 12:01 am

не бих отказала и един Емет, той е следващия ми любимец след Едуард I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Emmett Cullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Emmett Cullen
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Emmett & Rozalie :]
» Alice Cullen
» Esme Cullen
» Carlisle Cullen
» Edward Cullen

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: