Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 just dodo (:

Go down 
+5
agu6ka
Just_Crazy_Girl
BLooDyKiSs
naty_n_emmet
vallis_lacrimarum
9 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 2:45 am

халло аз съм Десислава - Деси може да ми казвате и додо. ако някай иска да се опознаем да задава въпросчета....
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:46 am

хммм ... на колко години си от къде си? разкажи за себе си! :):):)
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:26 am

Хей, Додо

1.Как се запали по "Здрач"?
2.Какси са критериите, по които оценяваш една книга?
3.Тренирала ли си нещо?
4.Излизала ли си ивън България?
5.Какви езици знаеш?
6.Кое е най-екстремното нещо, което си правила?
7.Какво е мнението ти за любовта?
8.Кое препочиташ - богато и секси момче, което те иска само в леглото си или малко безраличен на пръв поглед тип, който те обича истински и винаги е до теб?

Айде, чао от мен.

Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:14 pm

1.Как се запали по "Здрач"?-от сестра си..показа ми филма запалих се много а книгите бяха страхотни четох ги на един дъх и така..(:
2.Какси са критериите, по които оценяваш една книга?-харесвам книги,коите ме "омагъосват" да съм в друго измерение..ценя и автора кака пише..(:
3.Тренирала ли си нещо?-много неща:народни танци,лека атлетика,йога,хамбал и др..но главно избикаляне по улиците с приятели =D
4.Излизала ли си ивън България?-даа в Турция и Гърция съм била на 2 юни отивам на обиколка в Италия с училището..
5.Какви езици знаеш?-ами не ме мислете за луда сега уча 2 уж ги знам но не на перфектно ниво но в 12клас ще знам 4 такова ми е даскалото.. сега знам англ.ез и латински но в 12 плюс старогръцки и старобългарски..
6.Кое е най-екстремното нещо, което си правила?-лол всеки ден е екстремен ..
7.Какво е мнението ти за любовта?..най-страхотното чувство,което може да се изпита..но трудно се намира правилния човек.. (:
8.Кое препочиташ - богато и секси момче, което те иска само в леглото си или малко безраличен на пръв поглед тип, който те обича истински и винаги е до теб?-определено малко безраличен на пръв поглед тип, който да ме обича истински и винаги е до мен..(: ии това е давайте още въпроси xD
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:18 pm

ами naty_n_emmet на 15 години съм почти на 21 май ставам на 15..така имам сестра ..родена съм в гр.Ловеч,но живея от 10 год почти в Софията xD с майка ми..обичам да чета книги и.т.н плс дай конкретен въпрос щото акоо почна няма да има край като се знам.. :D ааа да и уча в класическата гимназия в София - НГДЕК който учи там да свирка :D


Последната промяна е направена от vallis_lacrimarum на Чет Май 28, 2009 3:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:31 pm

Здрасти!!

Как реши да съсдадеш този форум?
Излизала ли извън България?
Какво са за теб приятелите ти?
Тренираш ли?Какво?
От кога се Фенпирче?
Имаш ли гадже? Razz
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeПон Май 11, 2009 3:41 am

хей здрастиии sunny
Как реши да съсдадеш този форум?-ауч мале аз и Еми го решихме никой форум не ми се стори прекрасен или с добро посрещане ако мога така да кажа към участниците и исках да напрява един и да видя дали се харесва..и стана така и страшно се радвам..така давам една частица от себе си..
Излизала ли извън България?-да Гърция и Турция..живот и здраве на 2 юни заминавам за Италия..
Какво са за теб приятелите ти?-всичко...
Тренираш ли?Какво?-сега не тренирам нищо..
От кога се Фенпирче?..ам ми половин година кажи речи
Имаш ли гадже?-не. трудно момче може да ме спечели. трудно обиквам.. Twisted Evil


Последната промяна е направена от vallis_lacrimarum на Пон Юни 22, 2009 8:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeВто Май 12, 2009 4:41 pm

Здрасти пак :D:

Здрасти пак

Обичаш ли да вървиш под дъжда? Да/Не и защо?
За какво си мислиш, докато пътуваш с кола или автобус и слушаш музика например?
Кое е по - важно за теб - приятелството или любовта?
Ако някой ти предложи да избираш между това да си влюбена или да си щастлива, кое от двете би избрала?
Ако можеше да върнеш времето назад, би ли променила нещо в живота си?
Кое е първото нещо, което си мислиш, когато чуеш думата "време"?
Групата, която ти е повлияла най - много в оформянето на музикалния ти вкус?
Най - слабата ти черта?
Най - силното ти качество?
Коя е любимата ти част от тялото?
На какво животно се опреличаваш?
Романтична ли си?
Най-вълнуващото ти преживяване, което няма да забравиш?
Често ли ти сервира животът неприятни изненади?
Перфекционист ли си?
Умееш ли да реагираш правилно в различни ситуации?
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeВто Май 12, 2009 7:12 pm

Обичаш ли да вървиш под дъжда? Да/Не и защо? -Да много обичам..ами защо ..и мисля по-добре..действа ми пречистващо. sunny
За какво си мислиш, докато пътуваш с кола или автобус и слушаш музика например?-за много неща..
Кое е по - важно за теб - приятелството или любовта? -приятерството..
Ако някой ти предложи да избираш между това да си влюбена или да си щастлива, кое от двете би избрала? -влюбена е = на щастлива..
Ако можеше да върнеш времето назад, би ли променила нещо в живота си? -да..
Кое е първото нещо, което си мислиш, когато чуеш думата "време"?-часа :D
Групата, която ти е повлияла най - много в оформянето на музикалния ти вкус?-Queen главно но и други групи..
Най - слабата ти черта? -че съм много нервна..
Най - силното ти качество? -истински приятел съм.. /стига човека до мен да е така/
Коя е любимата ти част от тялото?-никоя..мразя си тялото..
На какво животно се опреличаваш?-вълк :D
Романтична ли си?-в рамките на нормалното..
Най-вълнуващото ти преживяване, което няма да забравиш?-омм много са..пр: когато бях в Турция..и Италия..и много други но те са съкровени за мен.!!
Често ли ти сервира животът неприятни изненади?-повече от често..
Перфекционист ли си?-и да и не..
Умееш ли да реагираш правилно в различни ситуации?-и да и не.. flower


Последната промяна е направена от vallis_lacrimarum на Чет Май 28, 2009 3:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 3:57 pm

Ако имате още въпроси ..давайте! Rolling Eyes Razz
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
agu6ka
Модератор
Модератор
agu6ka


Брой мнения : 70
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:04 am

Ето ти малко храна за размисъл и от мен:
1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?
4. Момче или момиче приятел?
5. Коя е твоята любима книга?
6. Любим филм?
7. Любимо занимание вкъщи?
8. Любимо занимание навън (с приятели)?
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?
10. Къде би искала да отидеш?
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?
13. Любим герой от книга?
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Очаквам отговори... tongue
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeПет Май 29, 2009 3:02 am

1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?-да ме полазят змии и паяци едновременно и да заседна в тясно място..примерно..другия ще ти кажа утре! Laughing
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?-ами и двете ги свързвам с приятел..който да е лоялен към мен и преданен.. sunny
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?-ол може би съм ти казвала..когато съм ядосана определено съм АКТИВНА! още не си ме виждала така и дано не ме видиш не съм хубава картинка!.. Twisted Evil
4. Момче или момиче приятел?-не знам може би момиче не не и момче не знам ..но най си си представям най-близкият ми човек да е момче..!
5. Коя е твоята любима книга?-многоо са..
6. Любим филм?-Зеленият път и Молитва за утро.
7. Любимо занимание вкъщи?-да чета и да съм сама..
8. Любимо занимание навън (с приятели)?-ам да си говорим или да играем на федербал /това го правя само с Еми/
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?-само на 3-ма мога да "дам" да ме утешат ..ако ги няма определено САМА!
10. Къде би искала да отидеш?-в Канада и Русия..
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?-тя е мъжка..Джаспър!
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?-ммм ми може би цар Калоян,Хитлер,Цезар..
13. Любим герой от книга?-Джаспър и Рейвън /Вампирски целувки/
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?-В друго време не май но на друго място да .. май в Канада или Русия или най северната част на САЩ.. /лудо нали?!/
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
ако искаш и триста отрицателни мога.. ок..
първо отрицателни: 1.тая всичко в себе си.2винаги си мисля,че вината е в мен.3.ако съм бясна мога да нараня някой много. офф положителни ами не се мисля за "добра" само мисля,че имам една пол.черта:давам всичко за човек,който обичам../приятели,семейство/ (ако имам още ще се посъветвам и ще видя дали е така Laughing Rolling Eyes )
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:52 am

Хай и от мен. sunny

1. Какъв стил музика обичаш най-много?
2. Какво ти е любимото хоби?
3. Как прекарваш свободното си време?
4. Властна натура ли си?
5. Любимия ти скъпоценен камък е?
6. А цвете?
7. За какво съжаляваш?
8. Обичаш ли да си похапваш пред компа?
9. Каква е най-голямата беля/пакост, която си спомняш да си правила?
10. Мислиш ли, че България няма бъдеще?
11.Какво е за теб идеалното момче?
12.Какви са твоите "вятърни мелници"? (Ако не си ме разбрала да уточня - мечти, вярвания)
13.Вярваш ли, че около нас има такива създания? Така де, вампири, върколаци, демони...
14.Мислиш ли, че по някакъв начин си по-различна от другите на твоята възраст? С какво?

После пак geek
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeНед Май 31, 2009 1:48 am

1. Какъв стил музика обичаш най-много?-рок,метъл,пънк и хард.
2. Какво ти е любимото хоби?-омм да чета и да пиша.. flower
3. Как прекарваш свободното си време?-в четене на книги,сядам на компютъра влизам задължително тук ..излизам,ако Еми/другото админче и моя най-добра приятелка/ си е в тях и това е..
4. Властна натура ли си?-и да и не зависи към кой.. tongue
5. Любимия ти скъпоценен камък е?-нямам такъв.. Rolling Eyes
6. А цвете?-момина сълза и червена роза..
7. За какво съжаляваш?-за много неща..почти всичко,което ме заобикаля..не съм положителна натура..винаги мрънкам и все съжелявам за нещо..
8. Обичаш ли да си похапваш пред компа?-редевно..в момента ям Laughing папкане фараон :D:D:D:D
9. Каква е най-голямата беля/пакост, която си спомняш да си правила?-честно казано са толкова много..че вече им губя бройката..
10. Мислиш ли, че България няма бъдеще?-да,мисля..ако вървим в същия дух нито един българин няма да остане да живее тук..
11.Какво е за теб идеалното момче?-ммм смеска между Джаспър и Ед.. Влюбено1
12.Какви са твоите "вятърни мелници"? (Ако не си ме разбрала да уточня - мечти, вярвания)-много са..ама наистина много..постоянно мечтая..това кара харата да живеят.. tongue
13.Вярваш ли, че около нас има такива създания? Така де, вампири, върколаци, демони...-мм принципно съм вярваща..но малка частица от мен вярва ..колкото до демони има /поне по мое мнение/..
14.Мислиш ли, че по някакъв начин си по-различна от другите на твоята възраст? С какво?-доста съм различна..не обичам да се обличам като кифла..обличам се разпусната не си правя прически..а и не само външният вид ме различава от тях ..харектера ми. /това е и причината да се сприятелявам трудно и да имам малко близки до мен..ами мисля,че това от една страна е яко не ми тежи,че не съм като другите/.. flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
TwilighhT
Старши фенпир
Старши фенпир
TwilighhT


Брой мнения : 68
Join date : 08.05.2009

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 11:33 pm

Здрасти и от мен! sunny

Ето ги и мойте въпросчета..
1. Разбрах ,че искаш да станеш лекар ,какъв по-точно и сериозно ли мислиш да се занимаваш с това? Или просто това е мечта? :)
2. За теб има ли значение стила на хората (това как се обличат и какво слушат)?
3. Пушиш ли?
4. Пиеш ли?
5. Имаш ли приятели от интернет? (скайп нещо такова)
6. Манджата на мама или Мак Доналдс? ;д
7. Прилепнали или широки дънки? "
8. Ако Джаспър не беше герой в книгите от поредицата "Здрач" кой щеше да харесваш?
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:17 am

1. Разбрах ,че искаш да станеш лекар ,какъв по-точно и сериозно ли мислиш да се занимаваш с това? Или просто това е мечта? :) - Ами сериозно си го искам. Искам нервна или сърдечна херургия..за мен двете най-трудни спец. в мед-та..но и най-интересни. Но май съм по-запалена по нервната. Не искам в България да уча обаче.. В училището ми се изучава латински и мисля,че първи курс и другите няма да са ми така трудни..вече знам десетина болести на латински и ми е много забавно.! (:
2. За теб има ли значение стила на хората (това как се обличат и какво слушат)? -Не.Аз самата съм си страна и в облекло и в харектер..имам слабост към хора,които са страни. Но всякакви хора има на този свят.. sunny
3. Пушиш ли?-Не.Пробвала съм..но не ме влече.Не искам да се тровя! Evil or Very Mad
4. Пиеш ли? -Много много рядко.. bounce Laughing
5. Имаш ли приятели от интернет? (скайп нещо такова)-Да Жани Бичам та! Тя ми е един от най-близките и обичани хора на този свят! beating heart
6. Манджата на мама или Мак Доналдс? ;д - и двете. Зависи какво ми се папка.. Razz Laughing Rolling Eyes
7. Прилепнали или широки дънки? "-Широки дънки Rolling Eyes
8. Ако Джаспър не беше герой в книгите от поредицата "Здрач" кой щеше да харесваш?-Ами не знам май Алис но не чак много. Главно съм фенпирче заради приликата ми с Джасс..затова май съм толкова вампирясала Laughing .. мислех,че не може да има такъв човек или герой,който да прилича така на мен..но ето,че има.! flower Браво на Стефани!
Мерси за въпросчетата много са готини.! sunny Който иска да дава още! Exclamation Razz
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 3:09 am

Няколко въпросчета и от мен:

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?
3. …се преродиш, какво ще си?
4. …живееш на друго място, кое ще е то?
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?

Едното или другото…
1. Любов или приятелство?
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?
3. Блондинка или брюнетка?
4. Сини или кафеви очи?
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?
6. Баскетбол или волейбол?
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?
8. Петък вечер или понеделник сутрин?
9. Вампири или върколаци?
10. Music Idol или Big Brother?
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 3:25 am

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?-додо или шматарочка Laughing не не Деси си ми харесва!
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?-обичам си датата.! sunny
3. …се преродиш, какво ще си?-вампирр! прилеп
4. …живееш на друго място, кое ще е то?-ми в Канада или Италия.. I love you
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?-тази на Джасс. и да убивам хора с поглед Е,сега те изядох
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?-да съм по-сурова.. sunny
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?-ммм едно момче.. Rolling Eyes
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?-Джаксън или С.Кинг. ии Джони Деп beating heart
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?-мм 10 дни с Джаксън ама няма такова. Laughing
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?-амм ами едно момче .. Rolling Eyes Laughing телефон и книга.

Едното или другото…
1. Любов или приятелство?-двете понякога са свързани. [човека,който обичаш трябва да ти е и приятел.. sunny ]
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?-омг нззз Laughing ..
3. Блондинка или брюнетка?-блондии Laughing
4. Сини или кафеви очи?-сини..но и кафеви почнах да обичам.. Rolling Eyes
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?-бивше гадже!
6. Баскетбол или волейбол?-волей.. bounce
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?-LaDy GaGa! Laughing
8. Петък вечер или понеделник сутрин?-петък вечер. sunny
9. Вампири или върколаци?-вампири май.. Rolling Eyes
10. Music Idol или Big Brother?-нито едно от двете! Razz
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sponsored content





just dodo (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just dodo (:   just dodo (: Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
just dodo (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За нашите потребители-
Идете на: