Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Jasper Hale :)

Go down 
+7
swetim
Miss_Smiley
milena1609
Spunk*Ransom
0.o
Dess_alice
vallis_lacrimarum
11 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeНед Май 03, 2009 7:04 pm

Джаспър Хейл Кълън


Jasper Hale :) Jasper

Джаспър Хейл ( роден като Джаспър Уитуок) е осиновен син на Карлайл и Есме, доведен брат на Розали, Емет и Едуард и съпруг на Алис. Роден е в Тексас и се е присъединил Конфедеративната армия през 1861, за да служи в Гражданската война. Поради неговата крайно харизматична индивидуалност, той бързо се издигнал в слъжбата си. Джаспър бил превърнат във вампир през 1863, когато бил на 20, от вампира Мария. Като вапмир, той развил способността да манипулира емоциите на хората около него. Разпознавайки високия му ранг в армията, Мария решила да го преобрази, за да й помогне да завладее Монтерей. Отговорността на Джаспър била да обучи новосъздадените вампири и да ги убива, когато ставали ненужни. След век работа, той се изтощил от заниманието си и се присъединил към стария си приятел Питър и половинката му Шарлот. След това ги оставил, без да желае да се храни с хора, тъй като усеща емоциите ми. Алис, виждайки чеще са заедно, се запознава с Джаспър взаведени е в Филаделфия. И след това е присъединяват към семейство Кълен. Поради миналото му, той може да се храни с хора, когато си поиска.Липсва му себеконтрол. Джаспър е описан као висок с медено-руса коса, мускулест, но слаб. Тялото му е покрито с белези във формата на полумесец след многото години сражавания и обечения на новосъздадени вампири.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:44 am

Много е сладък.Той ми е любимец. <3
Върнете се в началото Go down
0.o
Старши фенпир
Старши фенпир
0.o


Брой мнения : 34
Join date : 06.05.2009

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:52 am

О Боже,Джаспър...
Толкова е сладък..толкова готин! Напрово е божество! Много миличък и сладъчък! Толкова чаровен и...много хубав!Русата му косичка се вее във въздуха и спира дъха! Направо е..абе нямам думи! Много секси.
Върнете се в началото Go down
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:04 pm

Ами Джас и Ед са ми любимите герои..Разбира се, и Бела ,но тя е друг случай.Не харесвам актьора ,които го играе ,но Джаспър като човек го обожавам..Някак си ми въздейства още във първата книга.
Върнете се в началото Go down
milena1609
Фенпирче
Фенпирче
milena1609


Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009
Age : 28

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 12:41 am

Наистина много е сладък!!!

Един от любимите ми актьори. I love you I love you Сърца I love you I love you
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:40 pm

Голямо бонбонче е Джаспър
Върнете се в началото Go down
swetim
Фенпирче
Фенпирче
swetim


Брой мнения : 8
Join date : 06.05.2009

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:42 am

mnogo e sladak Сърца
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeПет Май 08, 2009 3:33 am

Готин е...може би дарбата му от книгата влияе и на мен Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeНед Май 10, 2009 10:20 pm

Много е сладък. В книгата ме кефи супер много Целувка
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:24 pm

Джаспър не ми беше правил особено впечатление до третата книга. Там наистина се разкрива повечко за него, докато в предните 2 книги беше малко на заден план. Иначе, както и с Езме, така и с Джаспър, актьорът не ми отговаря баш на това, което съм си представяла..
Върнете се в началото Go down
Jasper.like.fire
Старши фенпир
Старши фенпир
Jasper.like.fire


Брой мнения : 27
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 4:59 am

Мойто мъжленце Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jasper Hale :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasper Hale :)   Jasper Hale :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jasper Hale :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Alice & Jasper
» Rosalie Hale
» Images by Jasper.like.fire

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: