Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeПет Май 08, 2009 11:37 am

Ето и един мой разказ. Надявам се да ви хареса. Знам, че е малък, но...


Дарът на Смърта


Качихме се и потеглихме. Беше забавно, имаше много смях и музика. Стигнахме към 16:20 часа. Разпънахме палатките, събрахме дърва за вечерта и насядохме по земята. По едно време някое от момчетата предложи да се покатерим. Съгласих се и тръгнахме на горе по планината. Целта ни беше пътя от другата страна.
Някои бяха останали в лагера, така че те щяха да ни чакат на шосето. Вече бяхме на върха, а пред нас се стеляше плътна мъгла. Неусетно се беше стъмнило. Продължихме напред. Не можехме да се върнем.
Беше странно, сякаш ме наблюдаваха милиони кръвожадни очи. Всъщност бях сигурна, че нещо ме гледаше. Настръхнах. Това ли беше страх? Не. Това беше по-силно, това беше ужас. Онзи неконтролируем ужас, който те обзема, кога знаеш, че нещо предстой. Нещо опасно. В следващия миг чух глух удар, последван от писък. Обърнах се и съзрях приятелите си на земята. Приближих се към едно от момчетата.
- Крис, Крис, чуваш ли ме? - тихо попитах аз.
Никакъв отговор. Наведох се и осветих тялото на приятеля ми, с джобното ми фенерче. На врата му имаше две дупчици, по блузата - няколко капки кръв.
“Не, не това е невъзможно!“ - крещяха мислите ми. Никое животно не можеше да убие толкова бързо и така тихо. „Но това е немислимо!“ - продължиха собствения си ход, размислите ми. “Възможно е!“ - прозвуча непознат мъжки глас в главата ми. Изпуснах фенерчето, вдигнах глава. Пред мен стоеше висока фигура. Не виждах нищо друго освен, че бе мъжка. Зад него имаше още четири фигури.
- Възможно е! - понесе се същия мъжки глас от първата фигура.
“Изглежда той е водача.“ - замислих се аз. Какво за бога правех? Защо не бягах с писъци?
- Да аз съм шефа тук. И наистина, защо още не си побягнала? - запита ме меко гласът.
Поех си дъх, затворих очи, извърнах се рязко и се затичах надолу по склона. Усещах как по лицето ми се стичат сълзи. Но не беше само това. Той беше зад мен, знаех го. Но защо ме оставяше да му избягам? Защо? Защо?...
“Харесва ти, нали?“- изръмжах в мислите си. Сякаш можеше да ги чуе., сякаш можеше да влезе в съзнанието ми. “Права си, харесва ми! Много си прозорлива.“- засмя се ангелският глас в главата ми.
Тази нощ нямах късмет. Видях с периферносто си зрение, как нещо подобно на вълк изкочи от гората зад мен. Метна ме на 40 метра от мястото където бях. То беше още на гърдите ми и се канеше да ме разкъса. Какво за бога беше това. Две чудовища в една нощ?
Голямото куче беше махнато от мен. Не чувах нищо. Явно имах доста изпочупени кости, може би и някоя друга рана. Щях да си умра тук, докато двата хищника се избиваха за „плячката“. Почнах да губя съзнание, но преди това да стане, усетих две студени и силни ръце да ме повдигат нежно от земята...



***


Страх ли ви е от мрака? Някога и мен ме побиваха тръпки, но вече не. Защо ли? Защото аз съм едно от „децата на мрака“. Точно така, аз не съм сама. Аз съм със своята вечна любов. Със своето минало, своето настояще и своето бъдеще. Самотникът , който ми даде нов живот, онази нощ, в онази планина, на онзи хълм, в онази гора, той ми подари „Дарът на Смъртта“. За да бъда с него до края на вечността. За да го придружавам по пътя на греха, сеейки смърт заедно с НЕГО.


Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeПет Май 08, 2009 7:11 pm

Както винаги много интересно и красиво.Супер е!БРАВО cheers
Върнете се в началото Go down
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeСря Май 13, 2009 4:03 am

Много е интересно,има ли продължение...много ми е интересно как би продължило
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeСря Май 13, 2009 12:18 pm

Всъщност няма да има продължени!Написах "The Gift Of The Death" като разказ и ще остане такъв, ето защо:

Цитат :

Това е най-хубавото на разказите - дават повод за размисъл и оставят всеки читатаел сам да отприщи въображението си.

Както ми каза един човек, когато се чудех дали да го продължа.
Върнете се в началото Go down
Jasper.like.fire
Старши фенпир
Старши фенпир
Jasper.like.fire


Брой мнения : 27
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 4:47 am

Според мен трябва да довършиш..Покажи ни твоето въображение.. Оплезен
Върнете се в началото Go down
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 4:51 am

Пишеш заразително,за това се надявам скоро да видим някоя нова идея,дори и само разказ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}   The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ} Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Gift Of The Death/Дарът на Смъртта - {разказ}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Лично творчество-
Идете на: