Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Статии от списания

Go down 
+4
Sweet_Alice
naty_n_emmet
vallis_lacrimarum
Люси Блек
8 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:52 pm

Тук можете да поставяте всичко свързано с книгите,филмите и героите от Здрач,Новолуние,Затъмнение и Зазоряване...тук ще ги обсъждаме и коментираме.
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:54 am

не знам доколко е свързано но мисля,че тук е добре да сложа малко информация за втория специален брой на Здрач,който ИЗЛИЗА НА 12.05.2009 год. в него ще има:
-5 суперплаката на: Ед,Белла,Джаспър,Джейкъп и един общ с Ед и Белла.!!!
-4 по-малки на: Виктория,Джеймс и Лорън и един на Здрач.!!!
-факти,статии и съвети.!!!
-1ва глава от Затъмнине.!!!
-36 лепенки за фенпири.!!!
-най-добрите читателски писма.!!!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: ст. Зона на Здрача /сп. Хай Клуб/   Статии от списания Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 3:35 am

така който не си е купил новия брой на Хай Клуб,в който има статия на Здрач по скоро на актъора Кам Жиганде /в ролята на Джеймс/ сега ще Ви я напиша..надявам се да Ви хареса..
КАМ-РОКЗВЕЗДАТА НА ВАМПИРСКИЯ СВЯТ
Кам Жиганде е вампирът злодей Джеймс в "Здрач". Екс-звездата от "Квартала на богатите",където играе ролята ролята на Кевин Волчок,твърди,че злодеите му отиват. "Обречен съм да играя лошото момче. Во веки веков. Всъщност злодеите ми отиват. С тях винаги имаш по-голяма свобода,отколкото с положителните герои. А и предизвикателството да дариш едни злодей със сърце е огромно." Кам,разбира се,е играл и добри момчета,но смята,че да е лош на екрана му идва отвътре. "Може и да не изглеждам проклет,но,нали знаете,външният вид лъже"-обича да повтаря той. За жалост на феновете на този сексапилен чаровник в "Новолуние" вампирът му не се появява,тъй като беше унищожен в "Здрач". Но с вампирите човек никога не знае,виж току-що се появил някъде в по-късните продължения...Славата,която "Здрач" му донесе обаче,действа с пълна пара. В момента Кам има четири проекта на етап постпродукция-Kerosene Cowboys (2010),Pandorum(2009),Making Change(2009),Five Star Day(2009); един в начален стадий на продуциране-Kid Cannabis,и още един,засега само обавен-Pinkville.Така че най-върлите му фенове ще има да се радват още дълго на 26-годишнея актъор,който преди два месеца се появи и в хоръра "Нероденият".
Коя е най-хубавата страна на това да играеш вампир? -Най ми хареса да "живея в кожата" му.След като получих всичките му одежди и контактните лещи в очите,усетих прилив на огромна сила.Хем не си ти,хем си ти.Изпитваш огромно сомучувствие,много по-голямо,отколкото да караш страхотна кола.
Кажи нещо за физическата трансформация,която трябваше да понясяш,докат беше Джеймс?-Контактните лещи бяха много страшни.Трябваше да носа черни с червени пръски.Имах чувството,че се движа в тунел.Бледа кожа,но тя е по-различна от тази на добрите вампири.Иходехме боси.Бяхме като рокзвездите на вампирския свят.
Какви бяха очакванията,когато попадна на "Здрач"?-Не знаех какво да очаквам.Казах "да",защото студиото ми харесва,харесвам и романа.А и не бях играл в екранизация на книга.
Смяташ ли,че Джеймс може да мери сили с Дракула?-Да,Джеймс е безпощаден.Забавляваше ме това,че на него не му пука.Не е безстрашен,но смъртта е неговият двигател,дори собствената му смърт,той се храни от нея.По осбен начин всичко това има някакъв сексуален смисъл.Забраненият плод?За Джеймс Белла е забраненият плод,който той не може не може да проумее напълно,но това още повече го привлича.
това е статията надявам се да Ви хареса очасвайте и Fun Stuff (:
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 5:13 pm

това за специалния брой не го знаех...БЛАГОДАРЯ! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeНед Май 10, 2009 2:57 am

няма защо за това го направих..и за това също е и форума...както и да се забавлявате flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПон Май 11, 2009 10:30 pm

Ето още за втория специален брой:

Статии от списания Sp01-twilight-title


Корицата

Статии от списания Sp02-twilight

36 лепенки

Статии от списания Sp02-twilight-stickers

XXL плаката

Статии от списания 08-twilight

- Робърт срещу Тейлър: Големият дуел

Статии от списания Sp02-twilight-04Статии от списания Sp02-twilight-05


- Джаксън Ратбоун: От Едуард до... Джаспър

- Фентъзи факти за ВЕЧНАТА ЛЮБОВ

- Добри или лоши са върколаците?

Статии от списания Sp02-twilight-10Статии от списания Sp02-twilight-11

- 7 причини да харесваш Кирстен Стюарт

- Игра: Дързост или откровение

- Само за момичета: Красива като Виктория, Бела и Розали!

Статии от списания Sp02-twilight-22Статии от списания Sp02-twilight-23


- Тест: Какво митично същество си?

- Само за момчета: Неустоим къто Кълън!

- "Новолуние": Роб няма да ти липсва

- Запознай се със ЗДРАЧОХОЛИЦИТЕ

Статии от списания Sp02-twilight-30Статии от списания Sp02-twilight-31


Аз още съм в еуфория,ще ме извините за което.Направо съм изумена.Очаквах да е страхотно,ама чак пък толкова...(ей да не си помислите,че се оплаквам)
Струва си отвсякъде просто нямам думи.
Нямам търпение за утре сутринта! Оплезен Оплезен Оплезен
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПон Май 11, 2009 10:53 pm

да наистина броя ще бъде прекрасен.. и споко и аз се чувствам така flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeВто Май 12, 2009 3:40 am

Леле утре дано го има някъде из бутките за вестници иначе съм загубена, толкоз вълнение, а ако няма удоволетворение .. Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeВто Май 12, 2009 4:05 am

Утре съм първа на бутката със списанията. Ако трябва ще обиколя целия град, но ще си взема този брой :inlove:
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 4:38 pm

Ето една забавна статия относно ролята на Роб в "Little Ashes" от "Хай Клуб":

"Робърт Патинсън показва цялата си гола прелест във филма за Салвадор Дали Little Ashes. Звездата от "Здрач" "признава", че преди да смъкне дрехите си, поискал да увеличат мъжеството му. На въпроса как се е подготвил за сцената, британският актьор верен на чувството си за хумор, казва: "Сложиха ми имплант на пен*са!" Разбира се, 23-годишният(в сп. - 22) актьор преувеличава, но признава, че за един англичанин е по-трудно да се съблече гол, отколкото за един испанец."

:D: :D: :D:
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 4:46 pm

В списанието има и плакат на Кристен и Кам! Сърца
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПет Май 15, 2009 3:03 am

Ето и една статия относно отношенията на Тейлър и Селена, която не бях забелязала досега:

"Слуховете, че Селена Гомез и Тейлър Лаутнър са нещо повече от приятели се разпостранява като пандемия. Двамата симпатични актьори все по-често биват забелязвани да се забавляват заедно във Ванкувър. В канадския град 17-годишният Тейлър снима продължението на "Здрач" "Новолуние", а една година по-младата от него Селена също работи по новия си филм Ramona and Beezus. Както си му е редът, двамата отрекоха слуховете и заявиха за сетен път, че са "просто приятели".

А вие какво мислите за близостта м/у двамата? Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПет Май 15, 2009 2:42 pm

Мисля,че между Тейлър и Сел наистина има някакви чувства(повече от приятелски).Това ме радва-все пак двамата са много сладки заедно и си отиват :)
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПет Май 15, 2009 2:57 pm

Ето две статии за Роб от мен:
1.Робърт Патинсън станал актъор заради жените.22 годишният красавец,който изгря в тийн хита "Здрач",бил на косъм да се откаже от курсовете по актъорско майсторство.Но баща му успял да го убеди,че тази професия е най-близкият път към красивите жени.
2.Ха,Робърт Патинсън бил станал актъор едва след като татко му го убедил,че така ще му бъде по-лесно да сваля момичета.Изключително музикалният Робърт сигурно тогава не си е давал сметка,че парашутът му ще се отваря по-често,ако стане рок звезда.Очевидно бедният му родител не смятал сериозно,че от синът му ще излезе кино звезда,и там му била грешката.Патинсън-джуниър стана суперизвестен и свалките с момичета се превърнаха в истински проблем за негоспоред собствените му думи.Пати признава,че славата го е превърнала в "параноична развалина" и сега той се страхува повече от всякога да се ангажира с някоя девойка,за да не превърне животът и в ад.Представяте ли си,да можеш да имаш всяко момиче на света и да изпитваш страх...направо ужасно!И вместо да прекарва свободното си време с любимата си,той обикновено заасяда пред компютъра,за да чете...за себе си.Интернет подхранва най-лошата страна на душата ти,признава сексапилният вампир.Когато няма какво да правиш,ти продължаваш и продължаваш...Спри се,Робърт,излез навън и си хвани гадже!
Дано да са ви харесали ((:
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПет Май 15, 2009 4:35 pm

Сега ще ви напиша каква клюка са пуснали за Роб във Хай-Клуб (то май даже не е клюка) Laughing

Заглавието е:

"Пати с имплант"

Робърт Патисън показва цялата си гола прелест във филма за Салвадоре Дали Little Ashes.Звездата от "Здрач" "признава", че преди да смъкне дрехите си, поискал да умеличат мъжеството му.На въпроса как е подготвил сцената, британският актьор, верен на чувтвото си за хумор, казва: "Сложиха ми имплант на пеница !".Разбира се , 22-годишният актьор преувеличава, но признава, че за един англичаин е по-трудно да се съблече гол, отколкото за един испанец.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeПет Май 15, 2009 7:38 pm

Третата част на "Здрач" сагата може да бъде по кръвопиеща – режисьора на хоръри Дейвид Слейд е подписал договор за 'Затъмнение"

Предложения за режисьор на третата част от вампирската сага бяха в изобилие през изминалите месеци , като Дрю Баримор и Хуан Антонио Байона също кандидатстваха за желаната работа.
Шефовете от филмовото студио Сумит и авторката на книгите към които са адаптация филмите дадоха зелена светлина за третия филм ‘Затъмнение’ наемайки Слейд.Режисьорът е известен с неговите тъмни филми, включващи ‘Hard Candy’ през 2005г, също така той вече е работил с вампирския жанр през 2007г. режисирайки филма ‘30 Days Of Night’.Стефани е уверена, че Слейд е точния човек за работата.’Аз съм развълнувана,че Дейвид Слейд ще е режисьор на ‘Затъмнение. Той е фантастичен режисьор, който може да предложи много за тази екранизация.’‘От началото ние сме благословени с талантливи режисьори за "Здрач" сагата и съм щаслива, че "Затъмнение" ще продължи с тази традиция"
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 3:14 pm

В следващия брой на "Браво", който излиза на 16.06 ще има плакат с официалния постер на "Новолуние"!


Страхотно, невероятно, фантастично...нямам думи! Върха! Like a Star @ heaven What a Face Razz cheers sunny flower Оплезен
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 7:17 pm

Незнам обаче името на списанието Razz
1 | 2 | 3 | 4
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 12:01 am

Жалко...бих искала да си купя сп., но нищо - утре може да го мерна някъде по павилионите. Razz Снимките на Кристен, които са публикувани в сп. са стари, но и там изглежда страхотно...както винаги! Like a Star @ heaven What a Face king flower
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Sponsored content





Статии от списания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Статии от списания   Статии от списания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Статии от списания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Фенпирска зона™-
Идете на: