Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Breaking Dawn

Go down 
+6
vallis_lacrimarum
Miss_Smiley
alibi
Spunk*Ransom
invisiblle
Люси Блек
10 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:28 pm

Breaking Dawn,четвъртата и последна книга в поредицата Здрач.

Бях получила повече от достатъчно преживявания на косъм от смъртта, които заслужавах. А това не беше нещо, с което можеш някога наистина да свикнеш.
Но все пак ми изглеждаше особено неизбежно да се изправя отново лице в лице със смъртта.
Май наистина бях като магнит за бедствията. Въпреки че ги избягвах отново и отново, те винаги се връщаха обратно при мен.И все пак, този път всичко беше много по-различно.Можеш да избягаш от нещо, от което се страхуваш, можеш да се опиташ да се пребориш с нещо, което мразиш. Всичките ми инстинкти бяха насочени срещу този тип убийци - чудовищата, враговете.Когато обичаш този, който те убива, нямаш право на избор. Как би могъл да избягаш, да се бориш, когато това би наранило любимия ти? Ако животът ти е всичко, което би могъл да му предложиш, как не би го дал?Ако е някой, който истински обичаш!
Това е предговорът на книгата.За какво мислите става въпрос?Кой би искал да убие Бела сега?Има толкова много отговори на този въпрос,но не всеки би бил верен.Отначало всичко върви добре...тя е с мъжа на мечтите си... Романът ни представя вълнуващата развръзка на изпълнената с приключения и обрати поредица, в която читателите се сблъскват с нови герои, а героите в книгата се сблъскват с разкриването на нови и нови тайни, които обръщат курса на техния живот напълно.В Breaking Dawn се запознаваме с нови и непознати до сега герои.Запознаваме се с Таня и семейството й от клан Денали,амазонски клан,приятели на Карлайл,Питър и Шарлот - приятелите на Джаспър и още много други,за които дори не сме подозирали.Освен сватбата между Бела и Едуард, Стефани Майер представя на читателя и един напълно очарователен нов член на семейство Кълън, който успява да постави под нежната си власт всички,дори и идващия с цел унищожение клан Волтури. Книгата ни представя вълнуващи обрати, интригуващи истини и още по-пленяващи герои, които карат читателя да прелиства страниците жадно и да не иска разказът за обаятелната тинейджърска любов никога да свършва.
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:09 pm

Книгата ..

Breaking Dawn Breakingdawn

Линк за сваляне: http://4storing.com/r5ilt5/f8a5daf9c2902b4ed1f473511e53e1da.html
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:28 pm

Най-добрата книга от поредицата!!!
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:46 am

Spunk*Ransom написа:
Най-добрата книга от поредицата!!!
Напълно съгласна :)
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:43 pm

Съгласна съм,че е най-добрата книга от поредицата уникален край на поредицата е книгата.
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeПет Май 08, 2009 8:53 pm

прави сте flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeПон Май 18, 2009 2:06 pm

Да наистина е най-добрата."Здрач" и "Зазоряване" са ми любимите от поредицата.Тук всичко си отива на мястото за един Happy END.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Издаването на "Зазоряване" в Б-я   Breaking Dawn Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 10:27 pm

В най-новия брой на "Браво" бе съобщено, че последната книга от поредицата излиза на 13.07! beating heart Повече информация ще има в следващия брой на сп., който пък излиза на 30.06.

Ето на това му се вика добра новина ... sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Alice_Cullen
Старши фенпир
Старши фенпир
Alice_Cullen


Брой мнения : 66
Join date : 15.06.2009
Age : 29
Местожителство : Under The Moon

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 10:52 pm

мда и аз го четох това и много се зарадвах flower Любимата ми книга... Сърца Сърца
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 2:10 am

очакваме я на 13 юли! bounce sunny
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 2:34 am

Книгата е страхотна бях толкова нетърпелива да я прочета, затова помлих вуйчо ми да ми я купи от Лондон. Едвам дочаках да ми я понесат и когато я полочих я прочетох на един дъх. На 13 юли когато си я взех пак я прочех. Няма да ми омръзне тази книга най добрата според мен от цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Breaking Dawn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Breaking Dawn   Breaking Dawn Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Breaking Dawn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Книгите от поредицата-
Идете на: