Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Eclipse(Затъмнение)

Go down 
+5
alibi
vallis_lacrimarum
*sLunchIce*
invisiblle
Люси Блек
9 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:16 pm

Eclipse e третата книга от поредицата Здрач.В нея действието се развива със скоростта на Едуард (xD).
Всичките ни опити за хитруване бяха напразни.
С лед на сърцето го гледах как се приготвя да ме защити. Усилената му концентрация не издаваше и сянка от съмнение, въпреки че те бяха повече от него. Знаех, че не можем да очакваме никаква помощ - в този момент семейството му се бореше за живота си така, както и той се - за нашия.
Щях ли някога да науча резултата на другата битка? Да разбера кои бяха победителите и победените?
Щях ли да оживея достатъчно дълго?
Шансовете не изглеждаха много големи.
Черни очи, подивели от жестокото желание за смъртта ми, чакаха момента, когато вниманието на моят защитник щеше да бъде отклонено. Момента когато със сигурност щях да умра.
Някъде много, много далеч в студената гора, един вълк нададе вой.
Това е предговора на книгата.В тази книга най-главното нещо е битката между армията новосъздадени вампири на Виктория срещу семейство Кълън и техните съюзници върколаците от племето Килети.Кой ще победи...ще оживее ли и този път Бела.Кой ще умре,кой ще живее?Жертвите в битката...Пред Бела застава още едно предизвикателство - Едуард и Джейкъб се борат за сърцето й.А препятствието,което е постарено пред нея - Едуард иска да се ожени за нея.Какво ще отговри тя?Дали ще разбие застиналото му сърце,за да бъде с Джейкъб?Или пък ще отблъсне Джейкъб и напук на всичко ще се омъжи за Едуард?Отговорите на тези въпроси в Eclipse...вече тръпнете ли в очакване?
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:06 pm

Книгата ..

Eclipse(Затъмнение) Eclipse

Линк за сваляне: http://4storing.com/cuvopc/ad5099cff5de663aa9a184a7fb977eb6.html
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
*sLunchIce*
Старши фенпир
Старши фенпир
*sLunchIce*


Брой мнения : 47
Join date : 06.05.2009
Местожителство : To The STreeTs

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСря Май 06, 2009 7:25 pm

Хейй.
Ами аз си изтеглих книгата от линка който даде,но там книгата е само до 12-та глава.
Ето линк към 4-те книги,който изка да си ги дръпне:
тук ;)
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeПет Май 08, 2009 8:55 pm

Какво ще направите, ако истинската ви любов си отиде? Истинската любов, не просто поредното увлечение или момчето/момичето, което сте свалили на петъчния купон и чието име няма да помните след седмица – две, не просто някой, който можеш да замениш по всяко време. Истинската любов. Твоето друго аз, твоята сродна душа. Какво става, ако тази любов си тръгне? Отговорът е различен за всеки. А Бела Суон тепърва ще трябва да си отговори на този въпрос в продължението на световния бестселър на Стефани Майър.
Бела Суон рискува живота си във всеки миг, с който е заедно с Едуард. Но как - и ще иска ли - да продължи да живее, когато в името на собствената и безопасност цялото семейство Калън напуска Форкс завинаги ? друго резюме Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeПет Май 08, 2009 8:57 pm

vallis_lacrimarum написа:
Какво ще направите, ако истинската ви любов си отиде? Истинската любов, не просто поредното увлечение или момчето/момичето, което сте свалили на петъчния купон и чието име няма да помните след седмица – две, не просто някой, който можеш да замениш по всяко време. Истинската любов. Твоето друго аз, твоята сродна душа. Какво става, ако тази любов си тръгне? Отговорът е различен за всеки. А Бела Суон тепърва ще трябва да си отговори на този въпрос в продължението на световния бестселър на Стефани Майър.
Бела Суон рискува живота си във всеки миг, с който е заедно с Едуард. Но как - и ще иска ли - да продължи да живее, когато в името на собствената и безопасност цялото семейство Калън напуска Форкс завинаги ? друго резюме Like a Star @ heaven
Супер са резюметата,книгата още повече :)
Върнете се в началото Go down
TwilighhT
Старши фенпир
Старши фенпир
TwilighhT


Брой мнения : 68
Join date : 08.05.2009

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 3:56 am

С нетърпение чакам книгата.. Чела съм в нета ,но не много. Много искам да излезне колкото се може по -бързо.. :х
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:30 am

За мен най-тежката от поредицата.Но все пак е хубава.И все пак предпочитам да не си я спомням много подробно.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:08 am

Книгата, в която намразих Джейкъб още повече(не мислех, че това може да стане). Самочувствието му нямаше граници. Страшно се ядосвах и на Бела ... сега се сещам за най-ясния момент: този, в който помоли Джейкъб да я целуне. Идеше ми да хвърля нещо. Мнението ми за Розали коренно се промени. Безкрайно съжалих Джаспър ... историята му е потресаваща.
Тази книга промени коренно виждането ми в/у "Здрач" поредицата и героите в нея!

Like a Star @ heaven ... Like a Star @ heaven ... Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:02 am

Обаче съм сигурна, че повече от половината, които го мразите, не можете да се обосновите защо точно мразите Джейкъб! Самата Стефани си каза, че повечето не могат да го разберат!
Мразите го..и защо ? Защото спаси толкова много пъти задника на Бела, защото спаси и Кълънови, защото направи невъзможното, да е добре Бела и сем.Кълън (колкото и невероятно да звучи).
Имал самочувствие ? Е, с какво ще го аргументираш ? Реторичен въпрос- с нищо! Защото ако той е такъв, то и уж перфектния Едуард е такъв.
Да, той може понякога да е нахален и да прави грешки, ама за Бога, кой не прави ? А и той е на 16, на 16!Втълпете си това проклето число.Дори и Едуард прави грешки.. Джейкъб е момче на 16 (отново-16), което за първи път вкусва горчилката от несподелента любов, и е нормално да се бори за нея.Сега ще кажете, че не може да се мери с Едуард.Е, аз ще ви кажа, че може !
Интересни ще ми бъдете вие като персонажи, с всичките си глупости и недостатъци, да видим кой как ще ви се дразни, особено с това, че сте заслепени от Едуард.
Отнесох се отново, но този път не се сдържах, защото просто ми писна.
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:16 am

Не мразя Джейкъб, защото харесвам Едуард. На мнение съм, че без Джейкъб поредицата нямаше да е същата, а просто поредната сапунена история за тийнеджъри. Но пък не мисля и, че всички трябва да ми харесват. Все трябва да има някой, който да ми е антипатичен, нали? :) Вярно е, че Джейк е млад, но не може това да е оправдание. Може би заслугата да го мразя, отчасти е и на Бела. Ще се постарая да опиша най-просто моето виждане. 1-во: Казва се, че Джейкъб е наясно, че Бела никога няма да го обича така както обича Едуард, а по неин си начин. Тогава защо се опитва да измести Едуард? 2-ро: Бела мисли, че не е влюбена в Джейк, но, когато той я целува чувствата и се променят. Това ме дразни в Бела - че използва и Едуард, и Джейк, а не прави избора си м/у двамата. Сега да се върна обратно на Джейкъб - по всякакви начини той се бори за Бела, донякъде честни, донякъде не толкова(не казвам, че и Едуард е много честен). Джейк неведнъж спасява Бела, спор няма. Но все пак...не ми харесва. Точно заради опитите му да раздели Бела и Едуард. Най-вероятно, ако си разменят местата с Едуард, тогава любимеца ми ще е Джейк, а този, когото мразя - Едуард. Харесвам персонажите не заради това кой ги изиграва, не се разделям на отбори. Харесвам Едуард заради описанието му от Стефани, не харесвам Джейкъб отново заради описанието му от Стефани. Тя сама е направила героите такива каквито са - със своите плюсове и недостатъци.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:21 am

Бела може и да му го е казала, но...показа ли го ? Не ! Опитвал се да раздели Едуард и Бела..твърдо казано, имайки в предвид, че той не е правил интриги.
Да, трябва все да има някой, който да се мрази, но в поредицата има пре-достатъчни избори.
Както и да е, отново изтърканите клишета се използват срещу него, нищо ново.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eclipse(Затъмнение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eclipse(Затъмнение)   Eclipse(Затъмнение) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eclipse(Затъмнение)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Eclipse fan made trailer ...*
» Eclipse fan made trailer 2
» Кой актьор според вас би изиграл най-добре определен персонаж за последните два филма - "Затъмнение" и "Зазоряване"...?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Книгите от поредицата-
Идете на: