Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 вашия любим герой?

Go down 
+4
MeLsI_FaNpIrE
Dess_alice
alibi
vallis_lacrimarum
8 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:12 pm

тук казвайте кой е Вашия любим герой и ЗАЩО?!?
Е,сега те изядох xD
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeСря Май 06, 2009 12:00 am

Джейн и Джейкъб <33
Джейн-голяма сладурана,пък и повече харесвам лошите.. afro
Джейкъб-също голям сладур,голям оптимист.. Сърца
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeСря Май 06, 2009 4:02 am

Главно са двама:Алис и Джаспър.
АЛИС-много е забавна и сладка.Просто няма по-прекрасно същество от нея.Обожавам я!!
Джаспър-Според мен е интересен.Възхищавам се на отношенията им с Алис,наистина са чудесна двойка и той самия е страхотен.
Това са другите:
Таня-тя е красива и много 'величествена'.Харесва ми как си говори с Едуард и въобще като цяло е страхотна."You're a thousand times lovelier than the stars, Tanya. Of course, you're already well aware of that."Edward.
Кейт-радва ме.Харесва ми,че веднага повярва на Едуард при случая с Неси и се държа толкова добре с нея.Покрай нея да не забравя и Гарет,който е много сладък и забавен индивид.Garrett: "If we live through this, I'll follow you anywhere, woman."
Kate: "Now he tells me."
Върнете се в началото Go down
MeLsI_FaNpIrE
Фенпирче
Фенпирче



Брой мнения : 9
Join date : 06.05.2009

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeСря Май 06, 2009 6:42 pm

Точно любим нямам...всички герои те завладяват, някакси всеки си има индивидуалност и те кара да го заобичаш ...

Danito0o
Върнете се в началото Go down
milena1609
Фенпирче
Фенпирче
milena1609


Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009
Age : 28

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 2:26 am

Цитат :
Точно любим нямам...всички герои те завладяват някакси всеки си има индивидуалност и те кара да го заобичаш ...
И аз така мисля. Всеки герой те завладява по един или друг начин, но от филма най-много ми харесват семейство Кълън и Бела. Най-противен ми е Джейкъб. Очудено Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sunny

Danito0o
Върнете се в началото Go down
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 5:15 pm

Еми всички горе - долу ме кефят...
а за Емет:
Той е много забавен и гледа на всичко от смешната му страна..може би затова много ме радва! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 2:51 am

любимият ми герой определено е Джаспър. Ако бях вампир щях да съм като него.. Е,сега те изядох xD ии много харесвам Ед,Алис и Белла /пак защото си приличат на мен, но и са просто СТРАХОТНИ! нямам думи как да ги опиша/.. *sunn
НО И ВСИЧКИ ГЕРОИ СА ПРОСТО ПРЕКРАСНИ!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
bybka_9
Фенпирче
Фенпирче
bybka_9


Брой мнения : 9
Join date : 10.05.2009

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:17 pm

Определено Едуард обичам го,обичам го, обичам го Сърца Сърца Сърца Влюбено1 Влюбено1 Влюбено1
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:46 pm

Едуард - страшно красив, кавалер, бори се с това, което е заради Бела! Сърца Влюбено1 Сърца
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Sponsored content





вашия любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вашия любим герой?   вашия любим герой? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
вашия любим герой?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любим върколак от глутницата на Сам...?
» Кой герой от "Здрач" сагата сравняваш с предишният потребител?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Фенпирска зона™-
Идете на: