Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати и моменти

Go down 
+3
Dess_alice
alibi
vallis_lacrimarum
7 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:03 pm

тук слагайте Вашите любими цитати от книгите и любими моменти от филма /за сега само от Здрач/..
Оплезен
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:55 am

Цитати:
"Who's afraid of the big, bad, wolf?"
"The clouds I can handle. But I can't fight with an eclipse."
"Life sux, and then you die.Yeah, I should be so lucky"
"Why Didn’t I Just Walk Away? Oh Right, Because I’m An Idiot."
А сцени нямам Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:54 am

Аз имам много,но това тук ми звучи много сладко(съжалявам,че е толкова дълго):
Извъртях очи, а Алис се разсмя като се приведе напред – беше се свила под другата ръка на Едуард – за да ми смигне. Изгледах я гневно.
Обичах я до полуда, естествено. Но когато имах шансът да осъзная, че наистина си е вкъщи, че дезертьорството й бе само уловка, защото Едуард трябваше да вярва, че ни е изоставила, започнах да се чувствам доста подразнена от нея. Алис ни дължеше обяснение.
Тя въздъхна.
- Изплюй камъчето, Бела.
- Как можа да ми го причиниш, Алис?
- Беше необходимо.
- Необходимо! – избухнах аз. – Напълно ме убеди, че всички ще умрем! Бях развалина в продължение на седмици.
- Можеше и да съм се подвела – каза тя спокойно. – И в този случай трябваше да бъдеш подготвена да спасиш Неси.
Инстинктивно придърпах Неси – заспала в скута ми – по-близо в прегръдката ми.
- Но знаеше и че има и други начини – обвиних я аз. – Знаеше, че има надежда. Някога хрумна ли ти, че можеш да ми довериш всичко? Знам, че Едуард трябваше да си мисли, че сме в задънена улица, заради Аро, но можеше поне на мен да ми кажеш.
Тя ме погледна замислено за момент.
- Не мисля – каза тя. – Не си толкова добра актриса.
- Това е било заради актьорските ми умения?
- Намали децибелите, Бела. Имаш ли си на идея колко сложно бе всичко това за подготвяне? Не можех дори да бъда сигурна, че някой като Нахуел съществуваше – знаех само, че ще трябва да търся нещо, което не мога да видя! Представи си да търсиш сляпо петно – не е най-лесното нещо, което съм правила. Освен това трябваше да пратим обратно ключовите свидетели, сякаш не бързахме достатъчно. А и едновременно с това да бъда нащрек в случай, че решиш да ми подметнеш още инструкции. Някога ще трябва да ми кажеш какво точно има в Рио. А и преди всичко това, трябваше да внимавам за всеки трик, който Волтури можеха да измислят и да ви дам няколко следи, за да бъдете готови за стратегията им, а имах само няколко часа да проследя възможностите. Най-вече, трябваше да се уверя, че всички сте убедени, че съм ви зарязала, защото Аро трябваше да бъде сигурен, че нямате скрит коз или никога нямаше да се получи така, както стана. И ако си мислите, че не се чувствах като предателка...
- Добре, добре! – прекъснах я аз. – Съжалявам! Знам, че и на теб ти е било трудно. Просто... ами, липсваше ни ужасно много, Алис. Повече не ми го причинявай.
Развълнуваният смях на Алис изпълни стаята и ние всички се усмихнахме, щом чухме отново тази музика.
- И ти ми липсваше, Бела. Така че, прости ми, и се опитай да бъдеш доволна от факта, че си супер-героят на деня.
Върнете се в началото Go down
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 5:20 pm

-What if im not the hero...what if im the bad guy??? ~Edward~
-Не прави нищо смешно докато ме няма! ~Емет~
-За 3 неща бях абсолютно убедена.
1 - Едуард беше вампир.
2 - Имаше част от него и аз незнаех колко голяма е тя жадуваше за кръвта ми.
3 - Бях безусловно и необратимо влюбена в него. ~Бела~

и още много.... Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Criss_Valentine
Старши фенпир
Старши фенпир
Criss_Valentine


Брой мнения : 50
Join date : 06.05.2009
Age : 33
Местожителство : Jenova

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 5:27 pm

Момента, в които се качваха по дървото...тогава имаше нещо от сорта на - дръж се маймунке (някво такова ;д) доста съм се смял там; др-я момента когато тя му казва, че знае какъв е clown
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:06 pm

"За три неща бях напълно убедена.
Първо, Едуард бе вампир.
Второ, някаква част от него - нямах представа колко силна може да бъде тя, жадуваше за кръвта ми.
И трето, бях безусловно и необратимо влюбена в него."

"И така лъвът се влюбил в агнето..."

"Чувствах се странно, защото знаех, че и двамата сме в смъртна опасност. И въпреки това в този миг се чувствах добре. Цяла. Усещах как сърцето ми бие лудешки в гърдите ми, как кръвта ми бушува във вените. Дробовете ми се изпълниха със сладката миризма, която се излъчваше от кожата му, и сякаш в гърдите ми никога не бе имало дупка. Чувствах се прекрасно - раната не бе просто изцелена, а сякаш никога не бе съществувала."

"Преди да се появиш ти, Бела, животът ми беше като безлунна нощ. Много тъмна, но на небето все пак имаше звезди - точки светлина и разум... И тогава ти пресече небосклона ми като метеор. Изведнъж всичко се подпали; имаше живот, имаше красота. Когато си отиде, когато метеорът падна зад хоризонта, всичко отново стана черно. Нищо не се беше променило, но очите ми бяха заслепени от светлината. Вече не виждах звездите. И вече нищо нямаше значение."

"Никога не съм жадувал за човешка кръв, толкова много в живота си!"

"Когато можеш да живееш вечно, за какво живееш?!"

Сърца Сърца Сърца
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
alice

alice


Брой мнения : 1
Join date : 15.06.2009

Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 4:41 pm

Един от любимите ми цитати е :
Едуард: "Трябва да видиш как изглеждам на слънчева светлина. Ето защо не излизаме на слънчева светлина. Хората ще разберат, че сме различни. Ето какво съм аз. "
Бела: "Сякаш е от диаманти. Красива е. "
Едуард: "Красива? Това е кожа, на убиец, Бела. Аз съм един убиец. "
Бела: "Не вярвам. "
Едуард: "Защото вярваш на лъжата, зад която се прикривам. Аз съм най-опасният хищник на света. Всичко в мен те привлича: гласът ми, лицето ми, дори миризмата ми. Като, че ли ми е притрябвало всичко това. Нима можеш да избягаш от мен? Нима можеш да ме победиш? Аз съм създаден да убивам. "
Бела: "Не ме интересува. "

И другият ми любим цитат е :
Бела: "Знаеш ли, че всички ни гледат?"
Едуард: "Не и онова момче. Не, и той погледна. И без това нарушавам всички правила. Май ще горя в ада. "

И другият ми любим цитат е :
Едуард: "Виденията на Алис са относителни. Бъдещето постоянно се променя. "
Бела: "Не можеш ли да се държиш като обикновен човек? Имам съседи. "
Едуард: "Утре ще те заведа в къщи"
Бела: "Благодаря. Почакай, при семейството ти?
Едуард: "Да. "
Бела: "Ами ако не ме харесат? "
Едуард: "Значи не се тревожиш, че отиваш в къща пълна с вампири, а за това дали ще те харесат? "
Бела: "Радвам се, че успях да те разсмея. "

Ей съжелявам , че е толкова дълго. Имам още мн любими цитати, поне така мисля де, но ще стане супер роман ако продължа да пиша. Но най любимите ми са това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати и моменти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати и моменти   Любими цитати и моменти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати и моменти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Книгите от поредицата-
Идете на: