Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Invisiblle

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 9:14 pm

Айде и аз да си направя темичка dude

Питайте каквото искате :))
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
agu6ka
Модератор
Модератор
agu6ka


Брой мнения : 70
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 9:31 pm

Ето ти малко храна за размисъл:
1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?
4. Момче или момиче приятел?
5. Коя е твоята любима книга?
6. Любим филм?
7. Любимо занимание вкъщи?
8. Любимо занимание навън (с приятели)?
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?
10. Къде би искала да отидеш?
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?
13. Любим герой от книга?
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Очаквам отговори... tongue
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 4:19 am

Надявам се да не ви отекча с отговорите си laughing

1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх? - Мм незнам, по принцип не съм от тези дето се плашат лесно
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост? - Лоялност - да не ми забият нож в гърба при първа възможност! Преданост - Дадения човек да е честен с мен, а не да крие истината, колкото и болезнена да е тя понякога !
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв? - Ооо 100% активна.
4. Момче или момиче приятел? - Момиче, нямам доверие на нито едно мъжко същество !
5. Коя е твоята любима книга? - Има ли питане ? Поредицата Здраче и няколко книги на Вазов
6. Любим филм? - Forever Strong и Twilight
7. Любимо занимание вкъщи? - Слушане на музика.. No music, no life :))
8. Любимо занимание навън (с приятели)? - Приятна разходка из гората, което не се случва често, ако сме цялата компания..
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши? - Предпочитам да съм сама !
10. Къде би искала да отидеш? - Хмм, итересен въпрос.. Някъде в някоя малка къщичка далеч от всичко..
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля? - В тази на Едуард
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш? - Не се бях замисляла .. Честно казано нямам представа :D
13. Любим герой от книга? - Едуард от поредицата на Здрач.
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде? - Ооо да даже много искам .. Все ми е тая къде само да е на друго място с различни хора !
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.

Да започна с отрицателните

Отрицателни: Много лесно се паля, а запаля ли се, пази се laughing , голяма ревла съм PPP , лесно се привързвам към хората около мен.

Положителни: Не се отказвам лесно, винаги съм искренна (това май е една от лошите ми черти laughing ), винаги вярна на приятелите си, никога не съм издавала някоя тайна или нещо подобно.. (това също мисля, че ми е една от лошите черти)
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 4:21 am

Давайте още въпросчета, докато не ми се е изпарило желанието .. Много трудно се навих laughing
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 3:21 pm

Даваме, даваме laughing :

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?
3. …се преродиш, какво ще си?
4. …живееш на друго място, кое ще е то?
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?


Едното или другото…
1. Любов или приятелство?
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?
3. Блондинка или брюнетка?
4. Сини или кафеви очи?
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?
6. Баскетбол или волейбол?
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?
8. Петък вечер или понеделник сутрин?
9. Вампири или върколаци?
10. Music Idol или Big Brother?
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 9:57 pm

Ако можеш да…

1. …промениш името си, какво ще е то? - Мии .. Изабела laughing
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя? - Мм, незнам .. laughing
3. …се преродиш, какво ще си? - Волна птичка Invisiblle Emotikonka%20(126)
4. …живееш на друго място, кое ще е то? - Няма значение къде, важното е да някъде другаде :))
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя? - Да чета мисли, разбира се.. Една от неусъществимите ми мечти laughing
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя? - Искам да променя това, че съм такава ревла wtf
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то? - Мм това не искам да споделя laughing
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя? - Роб ..
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то? - Хаха, "Нека говорят с Росен Петров" laughing
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те? - Компа, уредбата и телефона


Едното или другото…
1. Любов или приятелство? - Приятелство
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен? - Ммм и от двете по-малко laughing
3. Блондинка или брюнетка? - Брюнетка естесвено, мразя блондинките laughing
4. Сини или кафеви очи? - Синии
5. Бивше гадже или завистлива приятелка? - Завистлива приятелка
6. Баскетбол или волейбол? - Волейбол
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа? - GaGa dude
8. Петък вечер или понеделник сутрин? - Понеделниците винаги са трудни, а петъците изморяващи .. Двама се карат, трети печели laughing Събота .. PPP
9. Вампири или върколаци? - Вампири бейбе xD
10. Music Idol или Big Brother? - Music Idol
dance
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 4:48 am

Хилоу Рени

Как се казваш Laughing?
Oт къде си?
Какъв стил музика предпочиташ?
Имаш ли любим текст от песен?Ако да кой е?
Вярваш ли че всичко е предначертано или човек сам кове съдбата си?
Кое е нещото,което може да те разплаче?
Какво обичаш най-много на този свят?
Какво е твоето ТОП 5 на нещата без които не можеш ?
Най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си?
Как се описваш сама с 5 думи?
Кое е най тъпото обяснение което си чувала?
Кое качество най цениш у приятелите си?
Имаш ли домашен любимец?
Какви книги обичаш да четеш?
Любим автор и защо точно той ти е любим?
Излизала ли си извън България?Ако да къде?Къде най ти хареса?
Зивиждала ли си някога на приятел?Ако да за какво?
Мразила ли си истински?
Обичаш ли да ходиш под дъжда?

Чао чао
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 9:48 pm

Хай, Рали Razz

Хилоу Рени .. Поправка Ради :)

Как се казваш Laughing? - Радостина
Oт къде си? - ЧокуУу сиТи ;dd Своге (sun)
Какъв стил музика предпочиташ? - Това е доста сложен въпрос, за се опитам да дам прост отговор Razz Според настроението, а то се мени за части от стотната ;dd
Имаш ли любим текст от песен?Ако да кой е? - Да ! Можете да го разгледате тук
Вярваш ли че всичко е предначертано или човек сам кове съдбата си? - Вярвам в предначертаното !
Кое е нещото,което може да те разплаче? - Попринцип съм такава ревла, така че немога да кажа какво може да ме разплаче най-лесно, може би най-лесно се разплаквам, ако видя друг да плаче, при такаво положение ми трябват секунди за да пролея първата капка и да направя локвичка, а после море..
Какво обичаш най-много на този свят? - Природата
Какво е твоето ТОП 5 на нещата без които не можеш ? - Този въпрос не ми е много ясен, по-добре обяснявай като за блондинки под прикритие Laughing
Най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си? - Че съм пребила една тъпачка, за бога аз ако съм я била пребила тогава нямаше да си тръгне с едната червена бузка от мойте 2 шамара и няколко шута за добра начална скорост, а щяха да и викат линейка.. Не е добре, когато ми изпушат бушоните ..
Как се описваш сама с 5 думи? - Упорита,ревла,супер емоционална,глупава ..
Кое е най тъпото обяснение което си чувала? - Обяснения, които има много изречения, от който повечето нямат смисъл ! И две прости думи са ми достатъчни да разбера, а не да ми теглят лукуми ..
Кое качество най цениш у приятелите си? - Според мен вече не е качество, а девиз "Карай да върви, пък каквото ще да става"! С други думи "не ми пука какво може, или какво ще се случи, ако направя .. "
Имаш ли домашен любимец? - Да, две кучета.Едното е Лъки, той е много стар, наоколо 12 години е, а другото е малкия Топчо,той е на около 4 месеца, но си му остана така името, защото .. всъщност и аз незнам защо, просто така го свикнахме ;dd
Какви книги обичаш да четеш? - Не съм много по книгите, но най-много харесвам романтични романчета, също така много харесвам творбите на Вазов :)
Любим автор и защо точно той ти е любим? - Нямам точно любим
Излизала ли си извън България?Ако да къде?Къде най ти хареса? - Не, съм излизала от България !
Зивиждала ли си някога на приятел?Ако да за какво? - Ами да за три неша.Първо за някой дрешки, гривни и тн.Второ, че не са дебели като мен. И третото, за което им завиждам адски много: Имат си баща, а те не ценят неговата обич, но някой ден ще я оценят! - Когато няма да имат подкрепата му !
Мразила ли си истински? - От части, смисъл мразила съм, в момента мразя някой, който не ми е сторил нищо, а само заради това, че е щастлив. Чувствам се ужасно от тази мисъл, но все пак немога да премахна омразата си към него, никога!
Обичаш ли да ходиш под дъжда? - Не, не обичам, обожавам ! "Обичам да вали, защото никой тогава не вижда сълзите ми"

Чао чао

Чао и от Мен :) Беше приятно да отоговоря :)
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Sponsored content





Invisiblle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Invisiblle   Invisiblle Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Invisiblle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За нашите потребители-
Идете на: