Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Лошите вампири" и Волтури

Go down 
+3
Sweet_Alice
alibi
Люси Блек
7 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeВто Май 05, 2009 6:54 pm


"Лошите вампири"


Джеймс - безмилостен преследвач-вампир,който преследва хора просто за спорта.Преследвач на трудни жертви.Спътникът му Лорънт казва за него,че е необичайно надарен,в това което прави и винаги получава,това което иска.В последствие се разбира,че единствената жертва,която му се е изплъзнала е Алис Кълън,която по онова време била още човек.Оцелява само,защото стар вампир я превръща,за да я спаси от Джеймс.След не много трудно преследване,той намира Бела и е готов да я убие бавно и мъчително с цел да накара Едуард да го подгони.Но в крайна сметка не успява да убие Бела,тъй като Кълънови пристигат,разкъсват го и го изгарят(единствения начин да убиеш вампир).

Лорънт - е от вампирския клан на Джеймс.Лошите вампири.Още щом Джеймс надушва Бела Лорънт е решен да не се включва на ничия страна.Това не е негова битка.Така Лорънт заминава при клан Денали,които водят същия начин на живот като Кълънови.Когато се завръща оттам намира Бела на полянката,където Едуард прекарвал слънчевите дни.Лорънт бил готов да убие Бела,но на помощ идват местните върколаци и кафяво-червеникав вълк разкъсва Лорънт.

Виктория - Жена с котешка походка и дълга яркочервена къдрава коса. Има висок глас, който противоречи на свирепата и външност. Притежава харектерните за всички вампири нечовешка красота, бързина, сила, издръжливост и ловкост,бледа кожа и...кърваво червени очи. Специфичната и способност се изразява в това, че може да разбере кое място е безопасно за нейно прикритие. Създадена е през 1914 година. По-късно се присъединява към групата на преследвача Джеймс заедно с Лорънт. Става спътница на Джеймс. Подпомага го в преследването на Бела Суон, а след смъртта му започва отмъщение срещу Кълънови. Решена е да убие Бела - спътник за спътник. Прави опит, който е провален от защитата на Джейкъб Блек и Килетските върколаци. След това прави армия от новосъздадени вампири в близост до Сиатъл. При битката между армията й и семейство Кълън и върколаците, тя се засича с Едуард Кълън, Бела Суон и Сет Клиъруотър. С нея е Райли - въмпир, създаден от нея. Сет убива Райли, а Едуард - Виктория.


клан Волтури


Волтури.Всеки потръпва при споменаването им.И има защо...Кралското вампирско семейство.Създават и следят за спазването на всички закони.Най-сигурният начин да умреш е да се явиш пред Волтури.Царете на Италия - Аро,Кай,Маркус.Управляват вампирския свят справедливо и безпристрастно...съгласни ли сте?
Аро е говорителят на Волтури,главният.Колекционер на вампири със способности,които могат да му бъдат полезни.Иска да привлече,сред редиците си от стражи,Едуард и Алис.Аро има способността да чете мисли чрез докосване.Може да прочете всяка мисъл в главата ти само с едно докосване.
Маркус е винаги хладнокръвен и спокоен,сдържан...винаги взема правилни решения.Той има способността да вижда връзките между хората.
Кай - последният брат от Волтури.Той е от вампирите,на които не е обърнато много внимание.Винаги се държи на разсторяние.

Стражите на Волтури


Джейн и Алек - страховитите близнаци,главните оръжия на Волтури.Със своите страховити дарби могат да те убият бавно и безболезнено или пък да те накарат да се пържиш в адски огън.Дарбата на Алек е да парализира сетивата ти,докато други стражи те убиват,а талантът на Джейн е нещо противоположно.Създава илюзията,че изпитваш адска болка.Наслаждава се на болката ти,докато се гърчиш и извиваш от мъченията й.

Деметри - има способността да открива хора,където и да се намират.

Рената - щит,като Бела.

Челси
- въздейства върху човешките връзки
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeВто Май 05, 2009 11:52 pm

Благодаря за инфото albino
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:47 pm

За Кай може да се каже,че е много кръвожаден.По време на срещите на Кълън и Волтури той е този,който най-силно иска да се стигне до битка и се старае да обърне нещата така, че да има бой.Затова и не го харесвам много,много.
Иначе като цяло харесвам Волтури,въпреки че са лоши.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:07 pm

Любимец ми е Деметри и Алек.Какво да кажа за Джейн освен ,че ме дразни..Някак си лигава такава.. ,но пък харесвам Дакота.Харесвам и Кай ,но това сигурно е от актьора ,които ще го играе.Аз първо прочетох книжките и си имах някаква представа за това кои пак ще изглежда ..
Иначе за лошите вампове какво да кажа..Ами не ми правят особено впечатление
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:19 am

Не ми харесва никой от тези вампири...можете сами да се досетите защо. Лоран ми беше безразличен, но след малката среща с Бела на поляната ми стана антипатичен...закратко, тей като скоро след това намира смъртта си. Джейн най-мн ме дразни от сем. Волтури...и аз нз защо, просто след мига, в който почнах да чета за героинята, след всяка друга дума за нея все повече ми лазеше по нервите.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:13 pm

Волтури ме кефят :D: :D: :D:
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:35 pm

Джеймс
Не съм го гледала в други филми, но в Здрач определено се справя повече от добре!
А самия герой... нямам особено мнение за него. Виж за Виктория и Лорън по мога да изкажа мнение, но Джеймс си ми е някъв безразличен. Лошия...


Виктория
Като ми кажат Виктория се сещам за "ъм...". Не че за мен е просто фон, просто наистина ми е безразлична и мисля, че образа й е доста пресилен. Джеймс заслужаваше да оцелее. За мен тя е просто тази която иска да отмъсти. Никога не съм изпитвала страх или тръпки при споменаване на името й. Както казах, според мен Стефани много пресилено я е "изрисувала".
За актрисата - очаквах някоя с много по-червена коса. Какво ми дреме, че е прекарала там колко часа при фризьора. Има толкова актриси които имат по-червени коси, без да си правят толкова труд. Играе супер ролята на Виктория - харесва ми, но външния и вид очаквах да е по-друг.

Волтури
Според мен това са едни истински вампири, а любимците са ми Джейн и Аро.Аро ми харесва, защото умее да говори спокойно и "приятелски" (точно тогава си е най-опасен), а Джейн, ами харесва, ми как е описана и ми се струва доста яко да накараш някого да си внуши, че го боли страшно много и да започне да се гърчи....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Лошите вампири" и Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Лошите вампири" и Волтури   "Лошите вампири" и Волтури Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Лошите вампири" и Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой актьор според вас би изиграл най-добре определен персонаж за последните два филма - "Затъмнение" и "Зазоряване"...?
» 1-вият или 2-рият специален "Здрач" брой от "Браво" ви хареса повече...? [*]
» ако можехте да замените някой от актьорския състав за "Здрач" и "Новолуние"...
» малко инфо за вампири!!!
» Любимец от сем. Волтури?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: