Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещичко за вас?!

Go down 
+4
BLooDyKiSs
kamellka5
Criss_Valentine
vallis_lacrimarum
8 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeНед Май 03, 2009 6:25 am

Представете с няколко изречения:от къде сте,каква музиката обичате,любими книги,филми,актьори...абе всичко! да се поопознаем малко. :) sunny
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Criss_Valentine
Старши фенпир
Старши фенпир
Criss_Valentine


Брой мнения : 50
Join date : 06.05.2009
Age : 33
Местожителство : Jenova

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:35 am

От Пенсилвания съм Twisted Evil
на 18г. съм...не питайте от колко време Rolling Eyes
уча (уж) ... кетъринг се води ам да видим
обичам моето собвствено слънце Embarassed :) ,музиката ,шоколада,МАЙМУНИТЕЕЕ!!!,някои от приятелите ми Twisted Evil ,вампири...все пак трябва да харесваш себе си :) ,обичам романтичните филми,тези които те карат да се усмихваш и тези, в които добрите чичковци гонят лошите ^^` и още неща, но са ме мързи :)
през свободното време драскам или пуша на някое самотно място bounce или ест. го посделям с моята Bella :inlove:
и тва е за сега...мързи ме малко :)
Върнете се в началото Go down
kamellka5
Фенпирче
Фенпирче
kamellka5


Брой мнения : 9
Join date : 07.05.2009
Местожителство : a little crowded place

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:45 pm

Здравейте! Казвам се Камелия.Хресвам рок музиката.Люда съм по Бон Джоуви и Металика.Други любими групи са ми : Nickelback,BFMV,Disturbed...и още много.
Обожавам да чета! Любими книги са ми Отнесени от вихъра,Шифърът на леонардо и Здрач поредицата , разбира се .
Винаги съм отворене за нови знания и често прекарвам късните часове върху някоя книга.
...Ми това е за мен...
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:35 pm

Хей хора,
Аз съм Силвия от София. Накратко Сиси. sunny
На 14 съм, родена на 21 февруари.Рибок!
Обичам да чета - това ми е като мания. Любимите ми книги: на първо място естествено "Twilight saga", след това са "Сейлъмс Лот" от Стивън Кинг, всичките части на Хари Потър и много други книги успяли да грабнат вниманието ми. Между другото чета и любовни романи. Embarassed Embarassed
Рядко, ама мега рядко гледам телевизия, но това не значи, че си нямам любими филми... Laughing
Сред моята класация на филми естествено се нареждат "Здрач' и всички бъдеи екранизации на книгите. Laughing Друг мой любим филм е "Заветът" (Благодаря на съдействие на Spunk*Ransom, за да открия този прекрасен филм cherry ), екранизацийте на Хари Потър, почти всички филми от рода на Step Up, тези тези с бързите мощните коли и мотори. Тук таме се мярка и по някой приключенски филм или комедийка.
Отностно музиката, ами слушам няколко стила основно - рок, поп, метъл, хип-хоп, R`n`B и всяка друга песничка, която ми хареса. (Изключва се автоматично чалгата!)Любими групи са ми Panik, LP, също харесвам музиката на Nickelback и доста други...
Освен книгите, музиката друга моя мания са вампирите...Никога не съм подкрепяла тезите "Съществуват" - "Несъществуват". Имам доста добро обосновение на втората...Все пак, едва ли ако вампири съществуват някой ще те спре на улицата и ще ти каже:"Абе, аз съм вампир!Чух че си ни почитател/ка..." или пък малко вероятно някой знаещ за тях да изпее...Все пка ще се сбогува с живота си.Това си е доста тъпичко, така че знаем ли...виждали ли сме.... познаваме ли... ще познаем ли... Едва ли!!!
Айде сега като съм почнала и за характера да кажа - инат (Това е главното), срамежлива ама и доста луда като нещо в неизледваниете дълбини на мозъка ми прищрака... Laughing
Обичам шоколад, вампири, музика и бързи машини. Последното основно заради страстта ми към скоростта и към свободатат, възбудата и адреналина, които ми предоставя тя.

Е това беше от мен! cherry

P.S.: И аз като Spunk*Ransom мисля, че е по-удобно да всеки да си има отделна тема!
Върнете се в началото Go down
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:54 am

Аз съм Натали на кратко Нати.
На 14 години съм.
Зодия - Телец.. ВИНАГИ С РОГАТА НАПРЕД! Laughing
Любимите ми цветове са зелено и лилаво.
Обичам забавните хора! :)
Също обичам и да чета интересни книги.Както Сиси и аз харесвам Хари Потър, но не колкото Здрач разбира се.! :) Laughing Laughing
Слушам всякаква музика.. НЕ съм ограничен човек! :):) flower king
Горе - долу това съм аз! :):):) sunny sunny
Върнете се в началото Go down
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 12:47 am

Хей,аз съм Еми.
На 16 съм(не знам от колко години вече).Родена съм на 14 юли...раче съм(две напред,една назад).Обожавам да чета,както и приятелите си.Чела съм доста книги,но много малка част от тях са ми повлияли.Започнах с Хари Потър и минах през куп други фантазиики(Златния компас,Хрониките на Нарния),не съм фен много на училищните книжки,но прочетох на инат,разбира се Хамлер,Ромео и Жулиета и още някаква без спомен за заглавието.След като погълнах на един дъх Здрач поредицата,прочетох и Брулени хълмове.
За разлика от четенето явно съвсем съм забравила за телевизията.Слушам разнообразна музика,не разциклям на един жанр.
Попринцип съм тиха и спокойна,в добра компания се отключва и лудостта ми,но не трае дълго.
Върнете се в началото Go down
Silence
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Silence


Брой мнения : 14
Join date : 06.05.2009
Местожителство : В нас ^^

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeПон Май 25, 2009 10:30 pm

Аз съм от Своге иии се казвам Елица на 15 съм и обичам шоколад много шоколад и пак шоколад,харесва ми да спя през деня (вечер не мога) да се самосъжалявам и да гледам през прозореца а пък когато няма какво да правя се занимавам със фотошоп и постоянно пея :D:D:D.Мразя хората постоянно ги обиждам и храня и не мога да живея без музика и шоколад. А и много обичам звездички :D:D:D Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Alice_Cullen
Старши фенпир
Старши фенпир
Alice_Cullen


Брой мнения : 66
Join date : 15.06.2009
Age : 29
Местожителство : Under The Moon

Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 1:34 am

Здравейте! Аз съм Ивелина-Иви и съм на 14 години. Зодия Стрелец! От град Варна съм. Обичам всичко хубаво в този живот---е зависи от нещото де, но най много обичам фр-тата си. Малко съм срамижливичка но ставам. Обожавам Здрач!! Пълна ЗДРАЧОХОЛИЧКА съм. Също токо харесвам и Бъфи, убийцата на вампири. Имам хъски, което се казва Хелън. Уча френски език в Гимназия по туризъм гр. Варна. Слушам адски много музика, all the time Не бих могла да кажа една любима група. Слушам много и най-различни неща...Обожавам Paramore и съм хипер щастлива, че участват в саундтрака на Здрач!!! Чалга не слушам и не харесвам и на колкото и събирания да съм била, все още не може да ме накара да танцувам,както е при много други хора.Страшно много обичам да гледам филми,най-различни. Обичам да чета. Освен Здрач хресвам и романите на Стивън Кинг, както и Шифърът на леонардо и Шестото клеймо.Обичам да рисувам, но не мога, затова и не си давам много зор.
Голям инат съм.
Не съм манипулаторка, но умея да изнудвам. Не е нарочно, в повечето случаи дори жертвите ми не се усещат, но е факт, че почти винаги получавам ,това което искам.

Таааа нз какво още да напиша,задавайте вие въпросите си аз ще отговарям с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещичко за вас?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещичко за вас?!   Нещичко за вас?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещичко за вас?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Общи приказки-
Идете на: