Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 съобщение от админката xD

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Май 05, 2009 2:47 am

хай хора! аз съм Деси и съм администратор на форума. Така направих дискусията,за да ви кажа някой неща: така ..искам да знаете някои неща,които се надявам да спазвате и разберете; първо правилата са си правила! и моля да ги спазвате!!! /може да ги намерите в диск. За форума/ така само точка първа може да подлежи на редактиране.Защо?!? Ами ако сте забравили парола няма да Ви спра.! все пак сте тук за да се забавлявате. така продължавам.. не се нуждая от редактори,които да ми казват къде и кой е направил правописна грешка-всеки греши бе хора! : ) Моля всички да пишат на български!..друго,което искам да Ви кажа-чувствайте се свободни може да пускате снимки,дикусии,Ваши разкази абе всичко! /стига да се отнася за форума и да не се повтаря!/ Форума е още нов и набирам хора xD ако мога така да се изразя,които да пращат линка на форума,за да сме повече фенпирчета (: нуждая се и от малко модератори с развиването на форума ще преценя и ще пратя ЛС на този който мисля,че е най-достоен и този,който може най-много да ми помага..ето кфа съм роза..забравих нещо много важно първият модератор но и моя най-добра приятелка е Еми/Люси Блек/. тя ми помогна страшно много в правенето на форума. Еми Обичам те!..така стига съм симентанчила xD ако имате въпроси може да ги задавате към нея и към мен. Иии моля Ви хора не се обиждайте не сме тук за това! и за последно знам че съм малко шашма и за някой пиша "несвързани работи" но все пак се надявам да разберете поне малко от това,което написах..има още мноогоооо неща,които искам да Ви кажа,но това ще стане в процес на развиването на форума! Благодаря на всички,които изтраяха да го прочетат да край! =D тук може да пускате въпроси аз и Еми ще Ви отговорим! flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 7:26 pm

!!!Важно!!!


Току-що преместих информацията за потребителите в нов Форум - "За нашите потребители"...ще ви помоля оттук нататък да правите темите си там.За сега е това
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:41 am

друго за което искам да помоля както обикновените потребители така и МОДЕРАТОРИТЕ! СТИГА СТЕ КОПИРАЛИ МОЛА ВИ! /ОТ ДРУГИТЕ ФОРУМИ/.. човек с търпение съм ама някой дори и от модераторите /не всички/ КОПИРАТ! ако продължите не отговярам.. не сме правили форума с Еми за това .. дръжте се лоялно..!!!
ТАКАМ.. ТОВА Е СЪС ЗАБЕЛЕЖКИТЕ ДРУГА ВАЖНА НОВИНА Е СФОРМИРАНЕТО НА ЕКИП ПРЕВОДАЧИ ЗА ПРЕВОДА НА THE HOST НА Ст.Майър!!! КАЗВАЙТЕ АКО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕТЕ..!!! МОЛЯ ВИ!!! НЯМА ДА ВИ НАТРУПВАМЕ С МНОГО ГЛАВИ!!!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 12:22 am

имам две новини за Вас/първата е,че превода на Гостоприемникът се отменя..защото превода почти е готов в друг форум. Не искам после да съм обвинена,че форума и аз или другите потребители копират! И споко ще намеря и друга книга за превеждане! Razz
другата новина ще отсъствам за около 10 дни от утре до 10-11 юни..ще съм в Италия..казвам Ви,за да знаете,че няма да съм тук..ако имате спешни въпроси към Еми и модераторите на форума!
иии стискайте палци да видя някой от актъорите..ако са там още.. Razz I love you
ще ми липсвате!
Ваше админче Деси flower


Последната промяна е направена от vallis_lacrimarum на Чет Юни 11, 2009 1:25 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 3:59 am

vallis_lacrimarum написа:
друго за което искам да помола както обикновените потребители така и МОДЕРАТОРИТЕ! СТИГА СТЕ КОПИРАЛИ МОЛА ВИ! /ОТ ДРУГИТЕ ФОРУМИ/.. човек с търпение съм ама някой дори и от модераторите /не всички/ КОПИРАТ! ако продължите не отговярам.. не сме правили форума с Еми за това .. дръжте се лоялно..!!!
ТАКАМ.. ТОВА Е СЪС ЗАБЕЛЕЖКИТЕ ДРУГА ВАЖНА НОВИНА Е СФОРМИРАНЕТО НА ЕКИП ПРЕВОДАЧИ ЗА ПРЕВОДА НА THE HOST НА Ст.Майър!!! КАЗВАЙТЕ АКО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕТЕ..!!! МОЛЯ ВИ!!! НЯМА ДА ВИ НАТРУПВАМЕ С МНОГО ГЛАВИ!!!

Как да разбирам "копирали"?Като мнения или теми?
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 2:09 am

и 2-те.
ам да ВИ кажа,че до 30,06 няма да съм съвсем готова със всички Ваши забележки,защото стано малък инцидент с групата ми на Здрач във вбокса и сега трябва да я възтоновя. Sad изморителна работа. Надявам се да ми разберете.! flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 12:12 am

Това вече е моят НОВ профил..защото в другия не мога да си вляза. Няма промени в името освен точката в края. Ако има промени ще Ви кажа. Вече ако имате въпроси ги задавайте. Не там! това е.. flower
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 12:41 am

Търсим модераторчета! Има много свободни "места"..пишете ми тук или на ЛС! sunny
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 1:44 am

няма да ме има от утре до 13 най-късно. Ако имате въпроси ги задавайте към модераторите. Ако не е толкова спешно пишете ми ЛС.
Ваше админче,Деси! sunny
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 1:48 am

а да и друго това лято когато съм в София ще използвам цялото си свободно време за разпространяването на форума. Създадохме го през учебната година с Еми и нямахме много време да дадем линка на повече хора. Та."старите вълци" Laughing ..който иска да помага Rolling Eyes да разпространява линка! Мерси предварително! I love you И дано ставаме все повече и повече..!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
vallis_lacrimarum.
Admin
Admin
vallis_lacrimarum.


Брой мнения : 84
Join date : 06.07.2009
Age : 29
Местожителство : Sleepy Hollow!

съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitimeВто Юли 14, 2009 10:17 pm

От петък 17,07,2009 /най-сигурно/ до 26-27,07 пак ще отсъствам..1 сед.
С Еми ще поддържаме контакт..така че ако ще имате някакви въпроси ги задавайте на нея..ако не бързате - ME xD.. Очаквайте нови промени и избор за банер на форума. Надявам се промените да ВИ харесат. И мащабно разпространение.. Надявам се да станем много повече хора!
Ваше админче Деси! sunny
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sponsored content





съобщение от админката xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: съобщение от админката xD   съобщение от админката xD Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
съобщение от админката xD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За форума-
Идете на: