Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как станахте фенпирче?!

Go down 
+15
Bloody_Rose
bybka_9
naty_n_emmet
twilight_maniak
Just_Crazy_Girl
еdward
BLooDyKiSs
Miss_Smiley
kamellka5
Spunk*Ransom
Criss_Valentine
lady_cullen
Sweet_Alice
alibi
vallis_lacrimarum
19 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeНед Май 03, 2009 6:22 am

Ее кажете с няколко изречения?! Twisted Evil :D:
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 12:08 am

Ами..във скайп започнаха да слагат много ави на Бела(и на Здрач като цяло),да си пишат TWILIGHT FOREVER!<333 и тем подобни,като си променят и никовете по същата тема,реших да си изтегля филма...и като го гледах станах фенпирка I love you
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:09 pm

Една приятелка говореше за Едуард и Бела.Аз първоначално не обърнах внимание,ама после пуснаха една статия в BRAVO и реших да дръпна филма,който тогава беше с ужасно качество.Хареса ми и затова прочетох "Здрач",а после и "Новолуние",и "Затъмнение",и "Зазоряване",дори и "Среднощно слънце" до където е написана.Та сега ,ако ни видите с тази моята приятелка, ще ни помислите за луди,щото всяко междучасие се водят едни оживени разговори на тази тема...абее няма как да ви го опиша,ама вие сигурно знаете ;)
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
lady_cullen

lady_cullen


Брой мнения : 4
Join date : 06.05.2009

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:36 pm

Аз попринцип много обичам да си купувам книги и си купих и "Здрач" когато излезна.След като я прочетох нямаше как да се оплача за сюжета и вече нямах търпение да гледам филма x)
Върнете се в началото Go down
Criss_Valentine
Старши фенпир
Старши фенпир
Criss_Valentine


Брой мнения : 50
Join date : 06.05.2009
Age : 33
Местожителство : Jenova

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:54 pm

Ами харесвам вампирите преди да изезне поредицата ... просто има нещо в тях което те привлича Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:00 pm

Спомням си октомври месец...Бях луда по Роб Патинсън още от ХП и следях всичко около него..В началото на октомрви търсих негови снимки за един уолпейпър и малко ново инфо и открих ,че ще участва в нов филм за вампири..Казах си "Абе,кви са тия глупости.." ..Обаче любопитството не спря и на същия ден научих повече за всичко ..Разбрах ,че има книги и започнах да ги чета на английски.В началото на декемви вече бях готова със всички
Върнете се в началото Go down
kamellka5
Фенпирче
Фенпирче
kamellka5


Брой мнения : 9
Join date : 07.05.2009
Местожителство : a little crowded place

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 4:32 pm

Ами...аз първо гледах филма и на следвашия ден си купих книгата, а на по-следващия вече я бях прочела. study :)
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:32 pm

Аз след като прочетох първата книга научих за нея случайно в интернет и ме заитригува и така станах фенпирче винаги съм обичала вампирите
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs
Старши фенпир
Старши фенпир
BLooDyKiSs


Брой мнения : 61
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : 7h3 VaMpir3 Ci7y

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:57 pm

Помня, че бях ваканция, още от тогава си бях маниячка на тема вампири.Вече се чудех какво ново да гледам, какво да прочета.Бях боквално отчаяна, бях прегледала поне по двапъти повечето филми с вампири.Бях във Видин да си купим BRAVO - то, с една приятелка, купих си го и с онила физионимия се качихме в автобуса за село.Не отворих списанието, прибрах се вкъщи, проснах се на леглото и слушах музика. По едно време ми прищрака, че още не съм си разгледала новия брой.Отворих първата страница, веднага снимката (познах Роб и ме заинтригува)привлече вниманието ми.Прочетох статията и вече почнах да се треса от нетърпение за излизането на книгата и филма, а колко време имаше... Беше адски тъпо! :D
Върнете се в началото Go down
еdward
Старши фенпир
Старши фенпир
еdward


Брой мнения : 44
Join date : 06.05.2009
Age : 38
Местожителство : софия

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeПет Май 08, 2009 1:13 am

когато излезна приятелката ми ме накара да го гледаме и от там се запалих повече от нея и после прочетох всички книги без 5 нз какво чакам трябва да я почвам маи и така мн ме кефи филмчето sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:12 am

Всичките ми приятелки пощуряха по Здрач и аз да видя какво представлява си купих нигата. Седнах една вечер да чета добре че беше събота защото седях будна до 5 часа сутринта докато не я прочетох. А след това започнах да ровя къде ли не да намеря преводите и на другите книги.
Върнете се в началото Go down
twilight_maniak
Старши фенпир
Старши фенпир
twilight_maniak


Брой мнения : 58
Join date : 09.05.2009

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:21 am

[b][i][i]Ами аз например станах фенпирче, защото сестра ми ми вика "Гледай филма бе ще ти хареса гледай го" (тя нали го беше гледала на киното) и аз взех че си изтеглих и го гледах (естествено първо с ужасното качество Mad ) и тогава и аз се запалих а след като прочетох и книгите и вече :inlove: :D:
Върнете се в началото Go down
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:56 am

Еми с приятели ходихме на кино да го гледаме, а аз нямах особена представа, че ще се окаже толкова як.... и после изведнъж почна много да ме кефи и така :D: :D: :D:
Върнете се в началото Go down
bybka_9
Фенпирче
Фенпирче
bybka_9


Брой мнения : 9
Join date : 10.05.2009

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:56 pm

Ами една приятелка ме покани у тях да го гледаме и така се влюбих във него най страхотния филм на света Влюбено1 Влюбено1 Влюбено1
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:27 pm

Мисля, че беше събота следобед. Бях си изтеглила филма предната вечер, но така и не ми се сядаше да го гледам. Всички ми викат гледай го ще ти хареса. Първоначално незнаех за какво става на въпрос, но като прочетох в резюмето, че било за вампири и си викам "Леле това май ще е яко..." и така. Спуснах си щорите всичко(да е по-тъмничко) и си го пуснах. Дразнеха ме субтитрите, че не бяха нагласени и накрая го изгледах без тях, ама си заслужаваше. После нямаше и ден, в който да не го гледам. След това си купих и книгата и като я свърших видях, че е дори по-яка и от филма. :inlove: Влюбено1 :inlove:
Върнете се в началото Go down
Stasi
Фенпирче
Фенпирче
Stasi


Брой мнения : 7
Join date : 11.05.2009

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 13, 2009 3:24 am

Всичко започна от песента на Paramore-Decode.Видях,че е саундтрак към някакъв филм :D: и реших да се поразровя из нета за него.После си го дръпнах(ужасно качество ест) и...КРАЙ...Гръмна черешовото топче :D: :D: :D: :D: :D: :D: :D: :D:
Върнете се в началото Go down
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСря Май 13, 2009 11:53 pm

Ами, беше в края на юли някъде.Ровичках се из нета и попаднах на един форум за "Здрач", поразгледах малко, после си взех книгите и така започна всичко :)
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 3:27 am

В началото на март месец с 2 приятелки решихме да отидем и да гледаме така нашумелия филм "Здрач". Преди бях чувала за книгата, но не се заинтересовах. След близо двучасовия престой в киносалона обаче "Nothing will be the same". Осъзнах, че не мога да живея без "Здрач"! Сърца :inlove: Сърца
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
еdward
Старши фенпир
Старши фенпир
еdward


Брой мнения : 44
Join date : 06.05.2009
Age : 38
Местожителство : софия

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeПет Май 15, 2009 8:47 pm

не че нещо , но повечето ми приятели тоез момичета не са влюбени във ФИЛМА нали как е направен , а в естестфено ЕДУАРД и от там УЖ хересват ЗДРАЧ самият филм което не е вярно , нз колко са така но е смешно според мен подобре да си казват че харесват РОБ , но това е само мое набюдение
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 12:07 am

Беше доста тъпо .. Laughing Всичките ми абонати почнаха само да си слагат Роб на скайповете и такива подобни неща, което за мен беше супер непонятно .. Тогава почна една приятелка само да ни досажда да го гледаме :shock: Мале идеше ми да я килна Laughing, а сега съм и благодарна до живот sunny Думите ми преди да го гледам бяха "Поредната сапунена работа Suspect :D
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
Sponsored content





Как станахте фенпирче?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фенпирче?!   Как станахте фенпирче?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как станахте фенпирче?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Общи приказки-
Идете на: