Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Dess_alice(Дес)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeВто Май 19, 2009 1:43 am

Казвам се Деси,но предпочитам да ме наричат Дес.Обичам да чета,обичам пържени картофи,обичам дъжда(той ме успокоява),обожавам Алис и Джаспър,обичам черното,обичам да спя,ненавиждам жълто,не понасям розово и харесвам зли хора. хитър
Вече не се ограничавам точно в определен вид музика,но си имам предпочитания към групи.Обожавам Evanescence(особено Ейми.Тя ми е идол.),Three Days Grace,Metallica,Scorpions,Flyleaf,The Rasmus,Tatu,Simple Plan,Within Temptation,Skillet..Със сигурност има още,но няма да ви занимавам.
Падам си по Брайън Адамс и съм влюбена в гласа му. :inlove:
Не обичам слабите хора.За мен всеки човек трябва да има сила и индивидуалност.Защо някой да се грижи за теб?Нали човек е роден за да живее,да оцелява,но какво е направил той ако цял живот го е поддържал някой друг?
Не вярвам в съдбата,нито в Господ,но вярвам,че има по-висша сила,макар да не знам каква е тя.
Много краен човек съм.При мен нещата стоят така:Или сега или никога,или това или онова,или аз или той.За мен няма вратички,прошката е рядкост.

Беше ми приятно! sunny
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 4:10 pm

Ето и малко въпросчета от мен sunny
1.Малко или много приятели имаш?
2.От 1 до 10 самочувствието ти колко е?
3.Какво търсиш в един човек /за приятел/?
4.Любима книга?
5.Любим автор?
6.Ако имаш възможност би ли сменила начина си на живот?
7.Когато някой споделя нещо лошо с теб..усещаш ли болката..гадно ли те става или само изпитваш съжеление?
8.Чувствителна ли си?
9.Мислиш ли че можеш да имаш приятел дори и да не го познаваш на живо../пр. скайп френдче/?
10.Ако можеш да се опишеш с 2 изр..какви ще са те?
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 3:24 am

1.Не мога да преценя,защото отдавна вече нямам особена вярва в приятелството.
2.Мисля,че 8.Не съм надута,нито превзета,а просто отдавам нужното уважение на себе си.
3.Вярност.
4.Всичките поредици на Здрач,Момичето без име,Робинята на Викинга..Има и други,но главно тези.
5.Хедър Греъм и Стефани Майер.
6.Да,бих го сменила.Бих оставила някои хора зад себе си,когато трябваше.
7.Да,винаги усещам болката.Не съм от хората,които лесно подминават чуждата болка.
8.Не много,но достатъчно.
9.Да,за мен няма значение дали е на живо или не.Приятеля/близкия човек си е такъв без значение дали го виждаш на живо или пишеш с него.Добрите връзки между хората се основават на доверие,обич и уважение,а за това не е задължително да виждаш някой.
10.Аз съм човек,на който за всичко може да се разчита,но не прощавам предателството,ужасно ревнива съм.Мога да обичам вечно,ако ме обичат по същия начин и ми докажат,че заслужават това.

flower
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 5:02 am

1. Какъв стил музика обичаш най-много?
2. Какво ти е любимото хоби?
3. Как прекарваш свободното си време?
4. Властна натура ли си?
5. Любимия ти скъпоценен камък е?
6. А цвете?
7. За какво съжаляваш?
8. Обичаш ли да си похапваш пред компа?
9. Каква е най-голямата беля/пакост, която си спомняш да си правила?
10. Мислиш ли, че България няма бъдеще?

11.Какво е за теб идеалното момче?
12.Какви са твоите "вятърни мелници"? (Ако не си ме разбрала да уточня - мечти, вярвания)
13.Вярваш ли, че около нас има такива създания? Така де, вампири, върколаци, демони...
14.Мислиш ли, че по някакъв начин си по-различна от другите на твоята възраст? С какво?
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:07 pm

1.Преди бях изключително запалена по траш и готик метъла,но сега доста повече харесвам стария рок.(в смисъл рок балади от преди 10-20 години).Обичам и класическата музика.
2.Четенето,но също разходки в дъжда и слушане на музика.
3.Четене,чатове или излизане с някой.Не си падам по-големи компаний.Аз мога да бъда само с един човек,цял ден и всеки ден и това няма да ми омръзне.
4.Да,изключително властна съм.Точно от това идва и ревнивия ми характер.Не съм стисната когато става дума за храна или предмети,но когато се стигне до любим човек не мога да понеса дори да гледа или да стои в една стая с други хора.
5.Топаз.
6.Карамфил и червена роза.
7.Че през целия си живот винаги съм обичала хора,които нито са подходящи,нито са го заслужили.
8.Да,дори в момента ям.
9.Твърде много са.И повечето са свързани с бягство. :Д
10.Абсолютно.И то не само заради отпадъците,идиотите,които раководят държавата ами и заради изключително малоумното население.
11.Това,което може да понесе мен,странностите ми и да е до мен във всичко.
12.Мечтая да оставя в миналото много хора и събития.Други мечти нямам засега :Д
13.Сигурно има.Все отнякъде трябва да тръгне мита,нали?Не казвам,че съм убедена или,че мога да докажа,но не случайно идват историите за паранормалното...
14.Ами обикновенно връстниците ми не биха прочели книга и на сила,нито биха прекарали часове зяпайки дъжда...
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 5:12 pm

Хах това последното ми звучи толкова познато. Рядко срещам хора (особенно на моята възраст), които обичат да четат книги или да вървят под дъжда. Казаха ми, че съм изчезващ вид. Laughing

Лесно ли се сприятеляваш?
Какво би предпочела: любовта на живота си или най-добрия ти приятел (връщам ти топката Razz )
Имаш ли истински приятели?
Какъв човек си - оптимист, реалист или песимист?
Кога за първи път целуна момче?
Къде обичаш да прекарваш лятната ваканция?
Къде си в класната йерархия? (аутсайдер, център на внимание...)
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 7:43 pm

1.Не точно,но се е случвало човек да ми стане близък твърде бързо..работата е в това,че накрая завършва лошо.И все пак аз отново повтарям грешките си..отново и отново. :Д
2.Приятелството.Макар от доста време да не вярвам в него особено,през целия ми живот то е било най-важно..За мен дори любовта не може да се сравни,ако въпросния ти приятел е най-скъпия ти човек..
3.Реалист.
4.ММ,пътвата истинска целувка,която помня е от когато бях на 8 :Д
5.Ами предпочитам да си остана в София,но нашите не са много навинти винаги.Или оставам поне месец при баба ми или на море...Да,ходя на море без да мога да плувам....
6.В нашия клас сме разделени на групи и аз съм между всички...
Върнете се в началото Go down
agu6ka
Модератор
Модератор
agu6ka


Брой мнения : 70
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 5:27 am

Ето ти малко храна за размисъл и от мен:
1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?
4. Момче или момиче приятел?
5. Коя е твоята любима книга?
6. Любим филм?
7. Любимо занимание вкъщи?
8. Любимо занимание навън (с приятели)?
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?
10. Къде би искала да отидеш?
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?
13. Любим герой от книга?
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Очаквам отговори... tongue
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 2:02 am

1.Да ме заровят жива.Самата мисъл ме побърква.
2.Вярност,подкрепа във всяко положение.
3.Активна.
4.Мисля,че момче.Просто на тях интригите не са им така присъщи както на дамите. :Д
5.Мм,може ли няколко?За да не казвам "Здрач,Новолуние,Затъмнение...и тн" ше кажа само любимата ми от тях,а тя е "Среднощно слънце"(макар и недовършена).Иначе Луиза Дьо Ла Валиер,Вампирски целувки,Момичето без име,Робинята на викинга..има още,но стават твърде много.
6.Здрач,Отблизо,Пръстенът на Hибелунгите,Покани единственият вътре(мисля,че така се превеждаше Let The Right One In)..и тук има още много,но главно тези.
7.Спане,четене,ядене..главното е спането. :Д
8.Мм..разговаряне..
9.Да съм сама.
10.Далеч от всички,но е невъзможно,затова в Япония!
11.Алис от Здрач,Рейвън или Луна от Вампирски Целувки.
12.Винаги съм искала да се запозная с Хитлер,но бих се задоволила и да познавам Александър Дюма или Мария Антоанета.
13.За жалост отново ще трябва да изредя повече от един:Алис и Джаспър от Здрач,Рейвън,Луна и Александър от Вампирски Целувки,Виконт Дьо Бражелон от Луиза Дьо ла Валиер и все още съм в началото на книгата,по която е правен филма Let The Right One In,но наистина много харесвам Ели.
14.Иска ми се да живея в Древна Гърция,да бъда свидетел на Троянската война.
15.Трудно ми е да преценя дали някое качество е положително или отрицателно..
Положителни:Съркастична съм(според мен е положително),не мълча на никой и обичам и мразя еднакво-до смърт.
Отрицателни:Плача на някои хора често ме пречупва,бих убила от ревност(ревнувала съм човек,че е в една стая с други хора),ужасно избухлива съм и често прибягвам до насилие.
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 3:03 am

Няколко въпросчета и от мен:

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?
3. …се преродиш, какво ще си?
4. …живееш на друго място, кое ще е то?
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?

Едното или другото…
1. Любов или приятелство?
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?
3. Блондинка или брюнетка?
4. Сини или кафеви очи?
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?
6. Баскетбол или волейбол?
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?
8. Петък вечер или понеделник сутрин?
9. Вампири или върколаци?
10. Music Idol или Big Brother?
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 3:36 am

1.Всеки месец бих имала различен отговор на този въпрос,но този искам да се казвам Луна.
2.Не искам друга дата.Аз съм скорпионче и съм безкрайно горда със злата си зодия. :Д
3.Гарван
4.В Токио или в Лондон.
5.Да виждам бъдещето.
6.Способността да обичам.
7.Един човек.И под 'само за себе си' аз разбирам да не познава никакви други хора!
8.Охо,много са!Ще кажа четири!Значи:Ейми Лий,Ашли Грийн,Луси Лоулес,Брайън Адамс.
9.Ами не харесвам особено предаванията.Може би бих се зарадвала да осмивам българската простотия в "Господари на ефира".
10.Компютъра,розово прасенце(играчка) и кучето ми.

1.Приятелство.
2.Грозен и интелигентен.Знам,че е клише,но предпочитам умен човек,с който мога да говоря за нещо различно от прическа.
3.Брюнетка.
4.Кафяви.(не харесвам сините очи..)
5.Ъм,зависта не ми пречи,тя е признак на глупост.Иначе моя бивш е за предпочитане пред всичко друго,истински приятел.
6.Не харесвам и двете.Не харесвам никой спорт освен футбол.
7.Кейти,обожавам я.I kissed a girl and i liked it... *music*
8.Петък вечер.
9.ВАМПИРИ!
10.Мюзик Айдъл.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Dess_alice(Дес) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dess_alice(Дес)   Dess_alice(Дес) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Dess_alice(Дес)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За нашите потребители-
Идете на: