Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Night creature (Bloody_Rose)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 6:41 pm

Така да кажем накратко няколко думи. Казвам се Габриела, на 16, е почти 17 години съм. Предпочитам да остана за малко сама, пред това да съм в голяма компания. Накакси е подтискащо, поне за мен. Не съм шута на класа, но не съм и център на вниманието. Нещо по средата. Но виж по успех съм сред първите study . Обожавам да чета фентъзи. Имам само две големи страсти - компютри и книги. Не съм избухлив човек, даже обратното. Сестра и доста често се опитва да види до къде ми е лимита и май все още не е успяла. Имало е 1 или 2 случая, когато не съм издържала и после света им се стори тесен на тези, които ме вбесиха. Laughing Като повечето близнаци и аз имам две лица, но обичам да съм с "доброто, усмихнато" аз. Лошото излиза в много редки случаи. Какво друго...не се сещам сега, но може спокойно да задавате въпроси. Ще отговоря възможно най-бързо тигърче
Върнете се в началото Go down
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 4:12 pm

Ето и малко въпросчета от мен tongue
1.Малко или много приятели имаш?
2.От 1 до 10 самочувствието ти колко е?
3.Какво търсиш в един човек /за приятел/?
4.Любима книга?
5.Любим автор?
6.Ако имаш възможност би ли сменила начина си на живот?
7.Когато някой споделя нещо лошо с теб..усещаш ли болката..гадно ли те става или само изпитваш съжеление?
8.Чувствителна ли си?
9.Мислиш ли че можеш да имаш приятел дори и да не го познаваш на живо../пр. скайп френдче/?
10.Ако можеш да се опишеш с 2 изр..какви ще са те?
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 5:21 pm

1.Малко или много приятели имаш?-Зависи. Ако говорим за истински приятели мисля, че по-скоро са малко.
2.От 1 до 10 самочувствието ти колко е? 6
3.Какво търсиш в един човек /за приятел/? Нямам някакви специални критерии. Всеки би могъл да ми е приятел, стига да си допаднем.
4.Любима книга? Ох, те са толкова много. (Здрач, ХП, Властелина, Ерагон...)
5.Любим автор?Хмм. Мисля, че Шекспир и Толкин водят класацията. What a Face
6.Ако имаш възможност би ли сменила начина си на живот? Аз го променям всеки ден. Почти винаги правя нещо различно, опитвам нови неща...
7.Когато някой споделя нещо лошо с теб..усещаш ли болката..гадно ли те става или само изпитваш съжаление? Може би е нещо средно. В смисъл не чувствам цялата болка, която ми споделят, но и почти не изпитвам съжаление, защото няма смисъл от него.
8.Чувствителна ли си? Да, но не чак толкова, че постоянно да плача или нещо подобно. Ако някой ми каже обидна дума мога да я преглътна, но ако продължи ще се защитя.
9.Мислиш ли че можеш да имаш приятел дори и да не го познаваш на живо../пр. скайп френдче/? Естествено. Всъщност познавам доста хора така. Можеш да си естествен и да разчиташ на тях, както и на тези, които са до теб. Имам такива приятели от Шумен, Сандански, София, Пловдив.
10.Ако можеш да се опишеш с 2 изр..какви ще са те? Леко луда глава с голямо въображение, с логическа мисъл и компютърно-книжно изкушение. Дълга кестенява коса в комплект с лешникови очи и леко бледа кожа. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:17 pm

Здрасти,Габи. sunny

1.Харесваш Толкин? cheers Чела ли си "Хобит"?
2.Ако ти се налагаше да избираш между любовта на живота си и най-близкия приятел кое би избрала?
3.Ревнива ли си?
4.Докъде си готова да стигнеш за човека,когото най-силно обичаш?
5.Би ли простила предателство?
6.Какво те дразни най-много?
7.Дюнер или пица?
8.Кое според теб е най-ценното на света?
9.Коя зодия те дразни най-много?
10.Кой е любимия ти цвят?
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 4:59 pm

1.Харесваш Толкин? cheers Чела ли си "Хобит"?-Все още не съм, но наскоро свърших "Силмарион" и мисля да почвам и хобита с Билбо.
2.Ако ти се налагаше да избираш между любовта на живота си и най-близкия приятел кое би избрала? Хмм доста трудничък въпрос. Може би и аз не знам какво точно ще направя. За сега не ми се е случвало и дано не ми се налага да избирам, защото наистина ще е трудно и ще има наранени, включително и аз самата.
3.Ревнива ли си? Не
4.Докъде си готова да стигнеш за човека,когото най-силно обичаш? До самия край.
5.Би ли простила предателство? Зависи от предателството. Ако е нещо твърде сериозно едва ли, но повечето ми приятели знаят и че не мога да се сърдя повече от 30 минути, така че май почти винаги им е простено Laughing
6.Какво те дразни най-много? Лъжата и лицемерието в хората и надувките без покритие
7.Дюнер или пица?Пица geek
8.Кое според теб е най-ценното на света? Човешките връзки, защото без тях сме нищо.
9.Коя зодия те дразни най-много? Не бих казала, че има зодия, която да ме дразни. По-скоро това зависи от хората, а не под какъв знак са родени
10.Кой е любимия ти цвят? Кърваво червен и морско тъмно синьо
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 7:56 pm

Определено си струва да прочетеш "Хобит."

1.Коя ти е любимата песен?
2.Пушиш/пиеш ли?
3.Любим филм?(банален върпос)
4.Има ли някой/нещо,за който/което наистина съжаляваш?
5.Обичаш ли деца?(малки искам да кажа..дребосъци с бузки и дерящи се гърла.:Д )
Върнете се в началото Go down
agu6ka
Модератор
Модератор
agu6ka


Брой мнения : 70
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 5:26 am

Ето ти малко храна за размисъл и от мен:
1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?
4. Момче или момиче приятел?
5. Коя е твоята любима книга?
6. Любим филм?
7. Любимо занимание вкъщи?
8. Любимо занимание навън (с приятели)?
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?
10. Къде би искала да отидеш?
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?
13. Любим герой от книга?
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Очаквам отговори... tongue
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 3:06 am

Няколко въпросчета и от мен:

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?
3. …се преродиш, какво ще си?
4. …живееш на друго място, кое ще е то?
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?

Едното или другото…
1. Любов или приятелство?
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?
3. Блондинка или брюнетка?
4. Сини или кафеви очи?
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?
6. Баскетбол или волейбол?
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?
8. Петък вечер или понеделник сутрин?
9. Вампири или върколаци?
10. Music Idol или Big Brother?
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Sponsored content





Night creature (Bloody_Rose) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night creature (Bloody_Rose)   Night creature (Bloody_Rose) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Night creature (Bloody_Rose)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За нашите потребители-
Идете на: