Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 just me :p (Sweet_Alice)

Go down 
+2
sladko_neponosima
Sweet_Alice
6 posters
АвторСъобщение
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 12:33 am

Амииии здравейте! прилеп
Казвам се Пламена(на галено - Плами) и съм от Плевен.Обичам да чета книги,да гледам филми,да излизам с приятелки...Без музика и един ден не мога,затова телефонът + слушалките винаги са ми в раницата.Фенче съм на Paramore и Rihanna(странна комбинация,знам),ама като цяло харесвам ПОЧТИ всичко,що се върти по MAD,City,The voice и Mtv.Не ме питайте за любима песен,защото са страшно много!
Амиии това е засега от мен.Сега вие питайте! тикфа


Последната промяна е направена от Sweet_Alice на Нед Май 17, 2009 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:52 am

Здравей, Плами :) Аз съм Деси, пр. ми е.
Какви книги обичаш да четеш ?
Любима книга ?
А автор ?
Какво мислиш за изневярата на човека до себе си и за изневярата на самия себе си (надявам се схващаш какво искам да те питам) ?

Това е засега.
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 4:16 pm

Здравей,Деси!И на мен ми е приятно.
Какви книги обичаш да четеш ? Ами всякакви,стига да ми задържат вниманието и да имат интересен сюжет.
Любима книга ? "Здрач" поредицата определено обира точките!Харесвам и една друга поредица - малки,разтоварващи книжки -"Това е тайна!" на Томас Брецина и "Шифърът на Леонардо" на дан Браун
А автор ? Любим автор си нямам все още.
Какво мислиш за изневярата на човека до себе си и за изневярата на самия себе си (надявам се схващаш какво искам да те питам) ? И в двата случея това е нещо,което не одобрявам.
1.Изневярата на човека до себе си:Ами много е гадно ти да си с един човек,да го обичаш повече от всичко,да му имаш доверие и той да те изиграе.(за щастие не ми се е случвало все още)По-добре първо да сложи край на връзката ви,за да знаеш,че не можеш да разчиташ повече на него.И като се замисля болката,която ще изпитваш,след като са те зарязали, ще е по-малка от болката + гнева,които ще изпитваш от това,че най-близкият ти човек те е направил на глупак/чка. Поне аз така си мисля,но предполагам,че при всеки човек е различно.
2.Да изневериш на себе си:Най-много мразя хора,които казват нещо,после се отмятат;правят нещо,след това правят друго,противоположно на това...с други думи хамелеони - гледат да се менят според обстановката,за да оцелеят в обществото,политиката и т.н.Абе като си имаш принципи,гледай да си ги спазваш докрай!Поне ще излизаш от всяка ситуация с достойнство,няма да ставаш марионетка и няма да губиш хората около себе си.
Надявам се да съм разбрала правилно и вие да сте ме разбрали правилно,че много оплетено стана.
Оплезен


Последната промяна е направена от Sweet_Alice на Вто Юли 07, 2009 5:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 4:23 pm

Здравей отново.
Аз те разбрах, та...какво мислиш за днешните момчета ? Мислиш ли, че има някои, които са като Едуард, та макар и малко ?
И нещо не видах да си споменала, та..на колко си години ?
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 6:15 pm

Аз те разбрах, та...какво мислиш за днешните момчета ? Мислиш ли, че има някои, които са като Едуард, та макар и малко ? Аз поне още не съм срещала такива,като него(дори и малко),ама много се надявам да има такива.Не казвам,че трябва да знаят и умеят всичко,но трябва да имат малко мозък в главата си,с който да разсъждават сериозно когато е необходимо (харесвам момчета с чувство за хумор,но за всяко нещо си има място и време);също трябва да знаят къде как да се държат и да са внимателни с околните (особено с момичетата);за външния вид няма да говоря - различните хора си имат различни предпочитания. Повечето момчета,които познавам,се държат грубо,обиждат,лигавят се...абе несериозна работа.
И нещо не видах да си споменала, та..на колко си години ? На 14 съм.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Bloody_Rose
Старши фенпир
Старши фенпир
Bloody_Rose


Брой мнения : 148
Join date : 09.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ipswitch

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 7:03 pm

Здравей и от мен Плам (нали може да се обръщам така sunny ) Аз съм Габи.
Какво е за теб идеалното момче?
Какви са твоите "вятърни мелници"? (Ако не си ме разбрала да уточня - мечти, вярвания)
Вярваш ли, че около нас има такива създания? Така де, вампири, върколаци, демони...
И едно последно въпросче за сега: "Мислиш ли, че по някакъв начин си по-различна от другите на твоята възраст? С какво?"
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 7:39 pm

Здравей Габи,можи да ми наричаш както поискаш!
Какво е за теб идеалното момче? Ами аз донякъде съм отговорила вече на този въпрос. Трябва да има чувство за хумор;да е внимателен с мен(ценителка съм на малките жестове),да се чувствам добре с него;да ми харесва на външен вид;да може и да си забавлява,и да е сериозен и може би най-важното - да ме харесва и обича такава,каквато съм.
Какви са твоите "вятърни мелници"? (Ако не си ме разбрала да уточня - мечти, вярвания) Искам да имам добро бъдеще,някой ден да срещна подходящото момче.Искам и да отида в чужбина на екскурзия - може би Италия и задължително в Египет(това си го мечтая още от първи клас)
Вярваш ли, че около нас има такива създания? Така де, вампири, върколаци, демони... - тук съм малко скептично настроена,ама знае ли човек?!
И едно последно въпросче за сега: "Мислиш ли, че по някакъв начин си по-различна от другите на твоята възраст? С какво?" - Да,мисля,че съм по-различна.По-зряла съм за възрастта си.Просто така се стекоха нещата,че ми се наложи да порасна малко по-барзо от останалите в някои отношения.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 4:11 pm

Ето и малко въпросчета от мен king
1.Малко или много приятели имаш?
2.От 1 до 10 самочувствието ти колко е?
3.Какво търсиш в един човек /за приятел/?
4.Любима книга?
5.Любим автор?
6.Ако имаш възможност би ли сменила начина си на живот?
7.Когато някой споделя нещо лошо с теб..усещаш ли болката..гадно ли те става или само изпитваш съжеление?
8.Чувствителна ли си?
9.Мислиш ли че можеш да имаш приятел дори и да не го познаваш на живо../пр. скайп френдче/?
10.Ако можеш да се опишеш с 2 изр..какви ще са те?
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:27 am

1.Малко или много приятели имаш? - Малко,но истински.Другите са просто познати.
2.От 1 до 10 самочувствието ти колко е? 5-6 може би
3.Какво търсиш в един човек /за приятел/? - Ами най-важното е да ми е приятно с него,да имаме общи интереси;да ми спечели доверието,както и аз неговото.
4.Любима книга? Ами "Здрач" поредицата,"Приказка без край" на М.Енде и една друга поредица - "Това е тайна" на Томас Брецина,"Шифърът на Леонардо" на Дан Браун
5.Любим автор? нямам все още
6.Ако имаш възможност би ли сменила начина си на живот? Мисля,че не.
7.Когато някой споделя нещо лошо с теб..усещаш ли болката..гадно ли те става или само изпитваш съжеление? - Ами преживявям като него.
8.Чувствителна ли си? Да,но не чак свръхчувствителна.
9.Мислиш ли че можеш да имаш приятел дори и да не го познаваш на живо../пр. скайп френдче/? Не мисля.Не мога да се доверя на някого,когото не съм виждала и съответно не познавам лично.
10.Ако можеш да се опишеш с 2 изр..какви ще са те. Ехххх!Сложен въпрос. Обичам да се забавлявам и да се лигавя(в добрия смисъл на думата),но когато е необходимо мога да съм много сериозна и отговорна.Благодарна съм,че имам до себе си малко,но истински приятелки,които ме приемат такава,каквато съм - с всичките ми добри и не чак толкова добри качества.


Последната промяна е направена от Sweet_Alice на Вто Юли 07, 2009 5:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
agu6ka
Модератор
Модератор
agu6ka


Брой мнения : 70
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 5:28 am

Ето ти малко храна за размисъл и от мен:
1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх?
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост?
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв?
4. Момче или момиче приятел?
5. Коя е твоята любима книга?
6. Любим филм?
7. Любимо занимание вкъщи?
8. Любимо занимание навън (с приятели)?
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши?
10. Къде би искала да отидеш?
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля?
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш?
13. Любим герой от книга?
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде?
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Очаквам отговори... tongue
Върнете се в началото Go down
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 5:24 pm

1. Кой е най-големият ти (осъществим) страх? За момента - да не ме приемат да уча там,където искам.Попринцип се страхувам от жилещи насекоми.
2. Какво означават за теб думите лоялност и преданост? Това са част от качествата,които стоят в основата на едно истинско приетелство.
3. Когато си ядосана, как би описала поведението си - като активна или като пасивна проява на гняв? Проявата на гняв се състои предимно от викане,никога не налитам на бой.Понякога си го изкарвам на неудушевени предмети,но зависи колко съм ядосана(тръшкане на врати или хвърляне на раници например). Предпочитам да си кажа всичко,отколкото да мълча и да затварям проблемите в себе си,като най-добрата ми приятелка.
4. Момче или момиче приятел? Ами за съжаление нямам момчета близки приятели и не мога да избера,но съм чувала,че са по-добри приятели от момичетата.Не знам.
5. Коя е твоята любима книга? (като изключим Twilight сагата)"Шифърът на Леонардо" на Дан Браун и поредицата "Това е тайна" на Томас Брецина
6. Любим филм? Много са,но ето няколко: Twilight,A cinderella story,Step up 2,The messengers...
7. Любимо занимание вкъщи? слушане на музика
8. Любимо занимание навън (с приятели)? Да се размотаваме из градската градина и да си говорим разни неща.
9. Когато си потисната какво би предпочела - да останеш насаме с мислите си или да си с някой приятел, който да те утеши? Ами и двете.Зависи от проблема.
10. Къде би искала да отидеш? Във Волтера,Рим,Египетските пирамиди,Лондон...
11. Ако имаше такава възможност в кои филм или книга би "влязла" и в чия роля? В "Twilight" в ролята на Алис и в "Шифърът на Леонардо" в ролята на Софи Нево.
12. С коя историческа (не съвременна известна) личност би искала да се запознаеш и да поговориш? Нефертити
13. Любим герой от книга? Alice
14. Ако можеше би ли искала да живееш в друго време или на друго място? Ако да - кога и къде? Не
15. И на края - опиши себе си с по три положителни и три отрицателни качества.
Ммм трудна работа...
Отрицателни: малко срамежлива,лесно избухвам,нетърпелива
положителни: добър слушател,отговорна,умна
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 3:04 am

Няколко въпросчета и от мен:

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то?
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя?
3. …се преродиш, какво ще си?
4. …живееш на друго място, кое ще е то?
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя?
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя?
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то?
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя?
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то?
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те?

Едното или другото…
1. Любов или приятелство?
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен?
3. Блондинка или брюнетка?
4. Сини или кафеви очи?
5. Бивше гадже или завистлива приятелка?
6. Баскетбол или волейбол?
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа?
8. Петък вечер или понеделник сутрин?
9. Вампири или върколаци?
10. Music Idol или Big Brother?
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
Sweet_Alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Sweet_Alice


Брой мнения : 93
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : in my world,not perfect,but mine

just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 5:01 pm

Ако можеш да…
1. …промениш името си, какво ще е то? Не искам да го променям.
2. …се родиш на друга дата, коя ще е тя? Не знам точно,но да е през лятото.
3. …се преродиш, какво ще си? делфин
4. …живееш на друго място, кое ще е то? На някой остров (ама да си има всички удобства,които има в града)
5. …имаш специална дарба, каква ще е тя? Да контролирам 4те елемента - огън,вода,въздух,земя.
6. …промениш някоя черта в себе си, коя ще е тя? Не знам
7. …имаш нещо само за себе си, какво ще е то? малка спретната къщурка
8. …прекараш един ден с известна личност, коя ще е тя? някой от paramore или Ashley Green
9. …се включиш в някое риалити предаване, кое ще е то? survivor
10. … да вземеш само 3 неща със себе си, когато отиваш на път, кои ще са те? телефона,"Здрач"(книгата),тоалетни принадлежности

Едното или другото…
1. Любов или приятелство? и двете
2. Красив и глупав или грозен и интелигентен? Хъх,по-добре сама.Абеее грозен и интелигентен,ама пак зависи колко грозен.
3. Блондинка или брюнетка? брюнетка
4. Сини или кафеви очи? кафеви
5. Бивше гадже или завистлива приятелка? бивше гадже
6. Баскетбол или волейбол? волейбол
7. Кейти Пери или Лейди ГаГа? Лейди Гага
8. Петък вечер или понеделник сутрин? петък вечер (мразя понеделниците,а пък сутрин - още по-зле)
9. Вампири или върколаци? вампири
10. Music Idol или Big Brother? Music Idol
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/loverlend
Sponsored content





just me :p (Sweet_Alice) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just me :p (Sweet_Alice)   just me :p (Sweet_Alice) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
just me :p (Sweet_Alice)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: За нашите потребители-
Идете на: