Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Джейкъб Блек

Go down 
+10
luba92
TwilighhT
Danito0o
swetim
Miss_Smiley
Spunk*Ransom
Dess_alice
0.o
alibi
Люси Блек
14 posters
АвторСъобщение
Люси Блек
Admin
Admin
Люси Блек


Брой мнения : 174
Join date : 19.04.2009
Age : 31
Местожителство : В тъмните гори ще ме намериш ти

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeВто Май 05, 2009 1:49 am

Джейкъб Блек


Джейкъб Блек Jacob-black-photo



Когато Джейк се запознава с Бела,той е едно съвсем обикновено момче от племето Килети.Както и Едуард,и Джейкъб бива привлечен от красотата и чара на Бела.Джейк е на 15 години и живее с баща си Били Блек в малка къща в Ла Пуш.Има червеникаво-кафява кожа,мастилено-черна коса и топли кафяви очи.За пръв път вижда Бела на излета,оразнизиран от Майк,съученик на момичето.Така Бела успява да подмами Джейк да й разкаже местните истории - за Килетите и за Студените.Истории,в които самият той не вярва,но баща му Били му бил разказал.Но след време той се превръща във върколак и се обеждава в истинноста на историите.Включва се в бандата на местните върколаци - Сам,Пол и Джаред.Когато става върколак разбира,че във вълча форма може да чува мислите на другите.Той много се привързва към Бела,която в този момент е изоставена от Едуард.Тя го нарича "Моето лично слънце".Но когато Изабела се изправя пред голяма опасност чува гласа на Едуард в главата си,за това решава да скочи от скалите край Ла Пуш в океана отдолу.След тази екстремна ситуация тя започва да се дави,но Джейкъб я спасява.Но Едуард и Изабела отново се събират и Джейк е много разстроен,не иска да я вижда повече.Не може да я вижда повече.Единственият враг на върколаците са вампирите.Именно за това на семейство Кълън е забранено да влизат в територията на резервата Ла Пуш.Изабела лавира между Едуард и Джейкъб,но кой ли ще победи?
Задава се епична битка и вампири и върколаци обединяват сили срещу общ враг - вампирката-спътница на Джеймс - Виктория е решена да намери и убие Бела.Дали Джейкъб ще остави някаква си кръвопийца да погуби смисълът на живота му?Не.Заедно с Кълънови успяват да избият армията от новосъздадени вампири на Виктория и отново всичко е мирно и спокойно.Но докога?Не за дълго.Бела се омъжва за Едуард,а след като се завръщат от медения си месец се оказва,че Бела е бременна.Но дали ще може да износи едно здраво и силно вампирче?Дали тялото й е толкова силно?Вкопчила се в живота Бела успява да роди малко здраво момиченце.Кръщават я Ренесме (от Рене и Есме) Карли(от Чарли и Карлайл) Кълън.Оказва се,че Джейкъб се отразява в Ренесме,която е още новородена.Но той може да чака,бъдещето е пред тях.Но дали щастието съпровожда начинанията им?Не,отново се задава епическа битка,няма изгледи за победа.Ами сега?Отново вампири и върколаци обединяват сили пред общ враг - Волтури.Волтури,кралското вампирско семейство,което е решено да погуби най-големия клан след тяхния - Кълънови.Успяват ли да оживеят отново...Успяват.
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:48 am

Моят любимец albino Особено с къса коса <33 Много готин характер,много сладък...нямам думи,за да го опиша... Сърца
Върнете се в началото Go down
0.o
Старши фенпир
Старши фенпир
0.o


Брой мнения : 34
Join date : 06.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:51 am

Жалко,че не можете да ме чуете,но в момента ръмжа. Джейкъб ми е най-противния персонаж в книгата.[лично мнение] Ta,той е толкова..бф! Мразя го! Нахално,противно,пъчещо се псе! Ето това ми е мнението за него! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Красив е,няма спор! Обаче...ми е ужасно противен по характер! Случва се да пусне някои готин лаф,но в повечето случаи ме дразни изключително много!
Върнете се в началото Go down
Dess_alice
Старши фенпир
Старши фенпир
Dess_alice


Брой мнения : 31
Join date : 06.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeСря Май 06, 2009 5:55 am

И аз изобщо не го харесвам(почти го мразя),но поне е забавен...понякога.Харесва ми как обича Неси и това смекчава омразата ми към него. :Д
Върнете се в началото Go down
Spunk*Ransom
Модератор
Модератор
Spunk*Ransom


Брой мнения : 192
Join date : 06.05.2009
Age : 28
Местожителство : Forks

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeСря Май 06, 2009 10:12 pm

У-Ж-А-С-Е-Н!! Най-противния ми персонаж..! Ей,сега ще ми кажете "Тая па тая"..Еми,да не го харесвам мое мнение!Толкова подъл и супер голям манипулатор!..Ей това е той.Иначе актьора не е лош..Горе долу така си го представях.
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:37 pm

Аз много си го харесвам в 1 книга направо си виках Иу къв е тоя да са маха от там,но после започнах да му свиквам и в живота ми бях на неговото място как Бела му даваше само напразно надежди в 2 книга такаче може да се кажи,че обожавам Джейкъб.
Върнете се в началото Go down
swetim
Фенпирче
Фенпирче
swetim


Брой мнения : 8
Join date : 06.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:43 am

ne mi xaresva Evil or Very Mad e v realniq jivot e golqm sladyr :inlove:
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeПет Май 08, 2009 3:30 am

Джейкъб Блак мн ме дразни, въпреки че Бела намира утеха в него след раздялата си с Едуард в "Новолуние". Той е и този, който я спасява след като решава да се хвърли от скалата, но...ми остана един от най-несимпатичните персонажи в поредицата, а и освен това...никога не съм харесвала върколаците. [giggle] Иначе в реалния живот...е голям сладуран. Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
TwilighhT
Старши фенпир
Старши фенпир
TwilighhT


Брой мнения : 68
Join date : 08.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeПет Май 08, 2009 4:47 am

На мен Джейкъб много ама много ми харесва.. Даже повече от Едуард! Обожавам го! Лично мнение. Надявам се да не ме нападнете ,защото като гледам аз майче съм единствената която го харесва.. :shock: scratch
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeПет Май 08, 2009 5:27 pm

TwilighhT написа:
На мен Джейкъб много ама много ми харесва.. Даже повече от Едуард! Обожавам го! Лично мнение. Надявам се да не ме нападнете ,защото като гледам аз майче съм единствената която го харесва.. :shock: scratch
Не си единствена :)
Върнете се в началото Go down
luba92

luba92


Брой мнения : 4
Join date : 07.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:52 am

споко и аз харесвам повече Джейкъб Razz :inlove: Сърца
Върнете се в началото Go down
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:10 pm

абе не ме кефи особено...
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:32 pm

Мразя върколаци, изобщо всякакви, не само от "Здрач". Иначе и като личност не го харесвам... много, МНОГО е нагъл Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 12:06 am

Аз пък го харесвам, дори обожавам.
Толкова слънчев, голям, забавен, истински приятел, топъл...
Много прилича на най-добрият ми приятел.
Не виждам смисъл да не го понасяте ;)
Върнете се в началото Go down
~fanpire~
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
~fanpire~


Брой мнения : 15
Join date : 10.07.2009

Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 5:13 pm

Аз мн харесвам Джейк -той е весел ,жизнерадостен,забавен и мн ме кефи;и актьора е мн красив и сладък,абе направо е голям сладур Сърца Сърца Сърца Влюбено1 Оплезен Целувка горе сърце
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джейкъб Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейкъб Блек   Джейкъб Блек Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джейкъб Блек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тейлър Лотнър /Джейкъб Блек/
» Гил Бирмингам (Били Блек)
» Личното творчество на Люси Блек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: