Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Bella Swan

Go down 
+14
invisiblle
sladko_neponosima
Just_Crazy_Girl
naty_n_emmet
Danito0o
TwilighhT
swetim
еdward
luba92
Miss_Smiley
alibi
kamellka5
sunshine
vallis_lacrimarum
18 posters
АвторСъобщение
vallis_lacrimarum
Admin
Admin
vallis_lacrimarum


Брой мнения : 515
Join date : 19.04.2009
Местожителство : Форкс

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeПон Май 04, 2009 2:51 am

Бела Суон


Bella Swan Lens2368653_1231631155who_is_bella_swan


Привикналата към големия град Бела Суон се мести да живее в значително малкото градче Форкс при баща си, след като майка й се жени повторно. Принудена да се впише в новата среда Бела е притеснена как ще я приемат новите и съученици, които се познават повече от добре и не само себе си, но и родителите, и фамилиите си. Във Форкс всеки знае всичко и това е главното притеснение на Бела.
За разлика от очакванията и обаче, всички в гимназията и я приемат радушно и тя бързо намира нови приятели. Но не приятелите са тези, които я задържат в градчето. Семейство Кълън привлича интереса й още в първия неин поглед, който попада отгоре им. Нереално красиви и перфектни, те не общуват с никой от съучениците си, странят от всички и никога не се появяват на училище, когато стане топло.
Вниманието на Едуард Кълън обаче бива привлечено от красивата нова ученичка и той трудно сдържа желанието в себе си да се доближи до нея... и да изпие кръвта й.
Бела не очаква животът й да се промени, когато се премества да живее при баща си в малкото, дъждовно градче Форкс, Вашингтон. Нещата обаче неочаквано се променят, когато тя среща мистериозния и необикновено красив Едуард Кълен. Модерната интерпретация на Ромео и Жулиета, история за любовта между вампир и смъртна. Но колкото по - близо Бела се доближава до разгадаването на тайната, която той така ревностно пази, толкова по - голяма опастност я застрашава.
На външен вид Белла е бледа с кестенява коса,кафеви очи и.т.н. достаа /меко казано/ е нопохватнa което си има чар...

допълвайте .. и кажете мнението си за нея!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net
sunshine
Фенпирче
Фенпирче
sunshine


Брой мнения : 7
Join date : 07.05.2009
Местожителство : София

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 12:52 am

Ами за мен Бела, като героиня е доста чаровна flower , но според мен актрисата наистина не е подходяща, просто на места не се вписва... Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
kamellka5
Фенпирче
Фенпирче
kamellka5


Брой мнения : 9
Join date : 07.05.2009
Местожителство : a little crowded place

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 4:26 pm

Бела ми е любимка.Много й се възхишавам.Но според мен във филма е представена много безлично и някак си ... не е тази Бела от книгата...
Върнете се в началото Go down
alibi
Модератор
Модератор
alibi


Брой мнения : 901
Join date : 05.05.2009
Age : 29

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 7:07 pm

Мразя я,но наистина има чар.. cyclops
Върнете се в началото Go down
Miss_Smiley
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Miss_Smiley


Брой мнения : 10
Join date : 07.05.2009
Age : 32
Местожителство : Calabasas

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 10:33 pm

Не я харесвам в книгата е егоистка трябва винаги да има някой до нея. А актрисата просто е ужасна.
Върнете се в началото Go down
luba92

luba92


Брой мнения : 4
Join date : 07.05.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 11:36 pm

Добра актриса са избрали според мин Razz
Върнете се в началото Go down
еdward
Старши фенпир
Старши фенпир
еdward


Брой мнения : 44
Join date : 06.05.2009
Age : 38
Местожителство : софия

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeПет Май 08, 2009 1:18 am

мн е сладка и красива обичам яяяяяяяя :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: Влюбено1 Влюбено1 Влюбено1 Оплезен Оплезен
Върнете се в началото Go down
swetim
Фенпирче
Фенпирче
swetim


Брой мнения : 8
Join date : 06.05.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeПет Май 08, 2009 2:30 am

Супер е :D: голяма сладурана и си отива много с Едуард Влюбено1 ако изразят й повече във филма ще е супер (тя и сега си е много готина и приличам малко по характер на нея).
Върнете се в началото Go down
TwilighhT
Старши фенпир
Старши фенпир
TwilighhT


Брой мнения : 68
Join date : 08.05.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeПет Май 08, 2009 5:16 am

Изобщо не ми харесва.. No Във филма е представена много много зле.. Както казах изобщо не ми харесва! И даже отначало ( в Здрач) я мразех , но когато прочетох книгата някак си все едно има две различни Белли. . ;дд
Върнете се в началото Go down
Danito0o
Модератор
Модератор
Danito0o


Брой мнения : 913
Join date : 08.05.2009
Age : 27
Местожителство : Форкс, Вашингтон

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 12:53 am

Бела...любимата ми героиня от поредицата. Възхищавам се на смелостта и да остане с Едуард въпреки всичко, което научава за него, въпреки че разбира, че е вампир и жадува за кръвта и. Тя не се страхува да бъде с него, напротив...мн и е приятно. Когато в "Новолуние" Едуард напуска Бела си проличава колко го е обичала...отваря се дупка в гърдите и, която и нанася не само психическа, но и физическа болка. Малко ме дразнеше, когато замени Джейкъб с Едуард, но след това отново я заобичах. Сърца Сърца Сърца
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/groups/twilight_lovers/
naty_n_emmet
Старши фенпир
Старши фенпир
naty_n_emmet


Брой мнения : 27
Join date : 09.05.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:14 pm

По някой път така й се дразня, че направо....хххх...как говори и кфи решения взима.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Just_Crazy_Girl
Модератор
Модератор
Just_Crazy_Girl


Брой мнения : 269
Join date : 08.05.2009
Age : 29
Местожителство : В света на мечтите

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:27 pm

Бела... винаги много съм и се смяла! И аз понякога се спъвам, ама то нейното си е просто катастрофа!!! Побърквала ме е!
Тя наистина е описана точно такава, каквато трябва да е! Пълна с недостатъци, човешко момиче... Съвсем нормално да се влюби в нечовешки красивия странник седящ на "най-отдалечената маса в столовата". Харесвах я още от самото начало и много странно ми се видя, като разбрах, че е имало хора, които не са я харесвали. Самия и разказ, думите които използва за да опише всичко ставащо около нея... Всичко говори за самата и самоличност. Как, въпреки, че е съвсем обикновена е и така различна - по външен и вътрешен вид. Как се грижи за безгрижната си майка, тишината, която обича, отношението и към другите, начина и на мислене... Наистина ме грабна. А и факта, че Едуард не и чува мислите... Тя е повече от обикновено момиче!
Но сега се сетих за няколко момента, на които съм и се дразнела. Първо, даваше много надежди на Джейк. Не ми харесваше, как го използваше и той страдаше. Второ - ем, много бавно загрява това момиче!!! Във втората книга, като видя високите "мечки" и като видя очите на едната и си спомни за Джейк... еми пък аз веднага се сетих, че това е той и после се усетих, че е върколак. Почнах да подскачам и да викам "Джейк и върколак! джей е върколак". А тя дори и когато той и подсказа, пак и трябваше една нощ, за да се сети. И още едно. Когато видя тия пламъци във водада - Еб**му и майката... кви може да са тия пламъци???
Е, на за такива работи съм и се дразнела... но иначе, винаги съм я харесвала. Страхотен персонаж, страхотен образ...
Върнете се в началото Go down
sladko_neponosima
Модератор
Модератор
sladko_neponosima


Брой мнения : 118
Join date : 13.05.2009
Age : 30
Местожителство : дворец на илюзиите...

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 12:15 am

Ами, не я харесвам чак толкова много.Цялата тази история с паданията...ми, досадно е.Как може да върви и да спи ?Любимият ми момент с нейната ленивост си остава момента с ключовете.Баси, колко тежат тия ключове ?А за невероятните й умения да заспива на най-неподходящото място и време, даже няма и да споменавам.
Уж трябва да е момичето, което не иска всичко наготово, ама сякаш с Едуард всичко е в комплект.
И как може да иска толкова отчаяно да прекара вечността с Едуард, но всеки път да получава мозъчни сътресения, когато се заговори за брак...
В третата книга направо ми се искаше да стана някой от героите и да я залепя с шут върху някоя скала.
В четвъртата се пооправи, ама и там не ми хареса как регира спрямо отпечатването на Джейкъб.Вдигна й се опшаката набързо.
Сама си противоречи понякога.
Върнете се в началото Go down
invisiblle
Модератор
Модератор
invisiblle


Брой мнения : 420
Join date : 06.05.2009
Age : 29
Местожителство : In my invisible world

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 1:31 am

Незнам просто какво да добавя за нея .. Май си личи по много неща,че я обожавам I love you
Върнете се в началото Go down
http://twilight-vampire.niceboard.net/forum.htm
~fanpire~
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
~fanpire~


Брой мнения : 15
Join date : 10.07.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 4:31 pm

Бела е мн яка на мен ме харесва героинята и актрисата е мн сладка мн ме кефи.Роб и Кристен са мн сладки заедно Сърца Влюбено1 влюбеноо сърце
Върнете се в началото Go down
atamarine

atamarine


Брой мнения : 3
Join date : 15.08.2009

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 8:08 am

Бела в книгата ми харесва, дори малко си приличаме. Кристен са я избрали добре на външен вид...но не мисля че добре изпълнява ролята, някак отговаря механично все едно изобщо не слуша какво и говорят или пък гледа като малоумна Suspect ...Съжалявам ако обиждам някой фен на Кристен но..... това е. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Kpucu
Тийн фенпирче
Тийн фенпирче
Kpucu


Брой мнения : 10
Join date : 26.01.2010
Age : 32
Местожителство : in my weird world

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 12:02 am

не ми харесва много избора за актрисата, но наистина не мога да кажа, коя би била по - подходяща за ролята...
Бела ме кефи по принцип, но на моменти много ме дразни
Laughing
Върнете се в началото Go down
natali11




Брой мнения : 1
Join date : 02.06.2010

Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 11:21 pm

мен бела много ме дразни.въобще не знае какво иска.абсолютна депресантка Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bella Swan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bella Swan   Bella Swan Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bella Swan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bella & Edward
» New Moon - Bella
» New Moon - Bella, Edward and Jacob
» New Moon - Edward leave Bella
» Bella and Edward/Final Goodbye

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight :: Героите-
Идете на: